Скорбота. Помер пастор Сергій Мороз, заступних голови ВСЦ ЄХБ

Служителі Одеського Обласного Об’єднання та церкви Одещини з сумом сприйняли звістку про передчасну смерть заступника голови ВСЦ ЄХБ, пастора Сергія Мороза.

Голова Об’єднання та пастори висловили глибокі співчуття усім рідним та близьким: «плачемо з плачучими, молимось про Божу втіху для родини та нашого братства».

Виходець з Луганщини, брат та сопастир для багатьох по всій Україні, Сергій Вікторович залишається у серцях всіх вірних як ревний служитель благовісницької та інформаційної ниви.

22 квітня, заступник голови Союзу ЄХБ, пастор Сергій Мороз, на трасі Київ-Чоп, біля м. Дубно, потрапив у страшне ДТП. Сергія Вікторовича госпіталізували.

Вранці, 23 квітня, від пастора, що відвідав Сергія Вікторовича у лікарні надійшло повідомлення, що він «у свідомості, посміхнувся, стан не погіршується. Продовжуйте молитися».

Але, через декілька годин, 23 квітня, на 66 році земного життя, Сергій Вікторович відійшов у вічність.

Слова пошани та шлях служіння опубліковано на Сайті ВСЦ ЄХБ:

Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів висловлює глибокі співчуття дружині Любові Степанівні, доньці Оксані, синам – Віталію, Олегу та Денису, усім рідним Сергія Вікторовича. Нехай Бог допоможе їм пройти ці випробування. Щиро співчуваємо київській церкві «Відродження», служителям і церквам, котрим брат Сергій був наставником і другом.

Нещодавно, під час місіонерського форуму в Одесі, Сергій Вікторович ревно молився про український народ, пробудження людей, вигнання ворога з нашої землі і примноження Божої слави. У таких його молитвах відображалися його найзаповітніші бажання.

За два тижні йому мало виповнитися 66 років – Сергій Мороз народився 7 травня 1957 року в містечку Лисичанську Луганської області. Там і навчався, увірував, прийняв водне хрещення та одружився.

Коли покаявся і віддав своє життя Богові 24 лютого 1971 року, на титульній сторінці записника написав:

«Тобі трудитись, – ось моє бажання,
Тебе прославить, – в цім життя моє».

Сергій Вікторович із Любов’ю Степанівною виховали у християнському дусі четверо дітей: троє синів і доньку. Сім’ї дітей теж є віруючими й активно служать Богові.

У 1991 році Сергій Мороз був рукопокладений на дияконське служіння у Лисичанській церкві ЄХБ, а у 1992-му – на пасторське.

У 1995р. повністю присвятив себе духовній праці: пасторському служінню та служінню із заснування нових церков. Перейшов на пасторське служіння в новостворену церкву “Благодать” м. Лисичанська. Незабаром долучився до команди місії “Духовне відродження Донбасу” як викладач, а з 1999 року – як директор місії. За час роботи місії учасники місіонерської програми «Проєкт-250» у Луганській і Донецькій областях відкрили близько двох десятків нових церков.

У 2004 році здобув вищу духовну освіту, отримав ступінь магістра. 2008 року був обраний на служіння старшого пресвітера церков ЄХБ Луганської області.

13 червня 2014 року рішенням 27-го з’їзду ВСЦ ЄХБ обраний заступником голови ВСЦ ЄХБ.
25 травня 2019, рішенням 28-го з’їзду ВСЦ ЄХБ обраний вдруге заступником голови ВСЦ ЄХБ.

Наш дорогий брат Сергій прагнув наслідувати слова апостола Павла: «…Я ні про що не турбуюсь, і свого життя не вважаю для себе цінним, аби но скінчити дорогу свою та служіння, яке я одержав від Господа Ісуса, щоб засвідчити Євангелію благодаті Божої» (Дії 20:24).

Ми щиро дякуємо усім церквам і служителям, усім обласним об’єднанням за щирі слова потішення і співчуття. Усі відгукуються про служителя ВСЦ ЄХБ з великою любов’ю і болем. Його по-особливому любили і цінували – він був обдарований євангеліст, простий і щирий брат та співслужитель.

Завжди бадьорий та усміхнений, він мав місіонерський характер, любив людей, завжди йшов їм на зустріч. Його проникливість, добра вдача та життєвий досвід сформували гарне почуття гумору та вміння ставитись до життєвих обставин тверезо та з оптимізмом.

Сергій Вікторович щиро любив церкви України – не в загальному, практично і з великим ентузіазмом. По-особливому бідкався про переселенців і тих, хто втратив житло. Шукав для них кошти і влаштовував різні збори на інтернет-платформах з ретельною звітністю й відповідальністю.

Він був українізатором серед євангельських християн-баптистів. Бувши родом з російськомовної Луганщини, пильно вивчав українську, чудово нею розмовляв і заохочував інших удосконалюватися у рідній мові.

Сергій Вікторович любив гостювати та радо приймав гостей у себе. Мабуть, сотні важливих розмов щодо розвитку церковного служіння і наставницьких зустрічей із Сергієм Вікторовичем відбулися саме за обіднім столом.

Він мав письменницький хист і любив читати. Завжди мав слушну детальну пораду для тих, хто хотів поглибити знання у певних практичних сферах.

Дякуємо Богові за таких палких служителів, які серед нас були великим взірцем і натхненням. Продовжуймо їхню працю, допоки не прийде день для кожного із нас спочити від праці у ніг нашого Господа Ісуса Христа.

«…Блаженні ті мертві, які віднині помирають у Господі. Дух промовляє: Так, нехай вони спочинуть від своїх трудів, а їхні діла йдуть слідом за ними» (Об. 14:13).

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

 


Это не просто магниты!!! Здесь шесть тематических комплектов. Это стихи, которые учат при подготовке к крещению и курсе “Основы христианской жизни” – Серия 2:7.
Удобно повторять. Приклеил на холодильник или над плитой…
Комплекты по темам:
Божьи обетования для уверенности
Будьте учеником Иисуса Христа
Живите новой жизнью
Провозглашайте Иисуса Христа
Полагайтесь на силу Божью
Уподобляйтесь Иисусу Христу

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник. Пособие для исследователей Слова Божьего. Текст печатается по изданию Б. Геце «Библейское зеркало для всех» (Пособие для исследователей Слова Божьего и работников на ниве Божьей) с дополнениями и исправлениями.

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь