Повний текст Звернення служителів пасторської конференції ВСЦ ЄХБ до помісних церков України – 06/2022

Голова ВСЦ ЄХБ, пастор Валерій Антонюк, звернувся до церков і служитерів зі зверненням від імені пасторської конференції ВСЦ ЄХБ “Виклики пасторського служіння під час війни”, яка відбулась 24-25 червня, в Україні. Звертаючись до церков і служителів він сказав:

За результатами конференції, спільності, навчання, всього що ми могли проводити впродовж цих двох днів, ми робимо ось такий підсумок.

  1. Ми, служителі помісних церков ЄХБ в Україні, засуджуємо агресивну війну, розв’язану Російською Федерацією проти України, як демонський план, направлений на захоплення нашої країни і знищення української нації.
  2. Ми, покликані Христом служителі, продовжуємо посвячено служити Церкві і суспільству у важких умовах війни!
  3. Ми приймаємо переселенців, служителів і членів церков, які вимушено залишили окуповані регіони, і сприяємо продовженню їхнього служіння в Україні на нових місцях перебування.
  4. Ми підтримуємо служіння капеланів, братів та сестер помісних церков, які перебувають в територіальній обороні чи мобілізовані до Збройних Сил України. Молимося про їхній захист і служіння в умовах війни.
  5. Церкви ВСЦ ЄХБ продовжують соціальне служіння, координують різні гуманітарні проекти, направлені для підтримки нужденних по усій території України.
  6. Ми готуємо проекти відбудови домів молитви та повноцінного відновлення служіння помісних церков після завершення війни.
  7. Навчальні заклади нашого Союзу продовжують освітні програми для кваліфікованої підготовки нової генерації служителів церков. Тому запрошуємо молодих братів і сестер долучатися до навчання і розпочати посвячене служіння в церквах і в суспільстві в часи війни.
  8. Ми закликаємо пасторів і членів церков, які виїхали за кордон, молитися і шукати волю Бога щодо часу вашого повернення і подальшого служіння. Україна чекає на вас!
  9. Ми молимося про церкви на окупованих територіях, про їхній захист, звільнення та відновлення повноцінного служіння.
  10. Як служителі церкви, ми продовжуємо вести духовну війну проти демонських сил і протистояти планам ворога, який творить беззаконня на нашій землі.

Стоїмо разом у заступництві перед Господом про припинення кровопролиття, перемогу, встановлення справедливого миру в Україні.

І тому, як служителі церков, які в нас є по всіх регіонах України, які переживають різний період зараз, в історії нашої країни і історії Церкви. Ми пишемо нову сторінку, і ми хочемо, щоб вона була гідно вписана в історію християнства, і в історію нашої країни.

Ми об’єднані, ми свідомі, відповідальні, ми посвячені. І ми розуміємо, що час війни, це час духовної битви, духовного протистояння, це час нашої мобілізації.

Ми закликаємо всіх вас, від імені всіх пасторів церков в Україні, щоб ми могли присвятити себе для того щоб ворог був посоромлений. Нам відомі задуми диявола. І Біблія каже що ми руйнуємо ці задуми. І тому, як що ми одягаємося в зброю Божу. Як що ми стоїмо в Ім’я Господа. Ми віримо, що Господь дасть перемогу. Тому, з молитвою, в посвяті, скільки потрібно, ми будемо жертвувати, для того щоби Господь переміг.

Вам Божого благословення! І посвяти в служінні для Церкви, для Царства Божого і для нашої країни!

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь