«Різдвяній Дитині» 30 років. Але в 2023/2024 році подарунків не буде?

З 15 вересня до 15 жовтня відкрито прийом заявок на участь у Проекті Різдвяна Дитина (ПРД) Сумки Самарянина. Заявки приймаються на сайті www.prd.org.ua Про це сьогодні, 18 вересня, повідомив канал «Сумка Самарянина Україна».

Нажаль, Одеська та декілька інших (сусідніх до лінії фронту, прикордонних) областей вказані в переліку як території де, цитуємо: «Проект Різдвяна Дитина тимчасово обмежив діяльність».

У Проекті зазначили:

–  На жаль, це питання не дискусійне, тому ми не будемо відповідати на запитання відносно цієї теми. Кожен запит розглядається командами індивідуально, і в результаті надаємо вам посилання для заповнення заявки.

То ж, бачимо, що є ось така сувора правда життя. Хоча, слова «тимчасово»,  «індивідуально» та «вже чекаємо на ваші заявки» залишають (принаймі нашій редакції) надію.

Вперше про ситуацію було згадано 1 вересня, у зверненні до церков:

–  Вітаю Вас! Проект Різдвяна Дитина (ПРД) Samaritan’s Purse розпочинає новий сезон.
Перш за все, дякуємо Богу за 30 років проекту, за 200 мільйонів дітей, що почули Євангеліє отримуючи подарунок, за мільйони дітей, що ближче познайомились з Ісусом Христом через «Найвеличнішу Подорож».
Дякую Міжнародному Офісу, який 30 років точно тримав фокус – Благовістя, Учнівство, Примноження!
Дякую командам ПРД Сумки Самарянина в Україні, через жертовну волонтерську працю яких, Проект став близько до Вас.  Це понад сто служителів, які і в новому сезоні готові служити через ПРД.
Дякую церквам України за добре партнерство. Це понад 3000 церков по всій Україні які використовували ресурси ПРД Сумки Самарянина для служіння дітям! Чекаємо ваші заявки на участь у проекті вже з 15 вересня по 15 жовтня. На жаль, війна вносить свої корективи і заявки тимчасово не приймаються з прикордонних та областей які межують з лінією бойових дій.
Дякую захисникам Україна, які роблять можливим початок нового сезону для проекту, які борються з російським злом, виборюючи для нас свободу і незалежність!
З Богом в Новий Сезон 2023-2024р!

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь