Розширена нарада керівників обласних комітетів дитячого та підліткового служіння ВСЦ ЄХБ

26 листопада 2016 року в канцелярії ВСЦ ЄХБ пройшла розширена нарада керівників обласних комітетів дитячого та підліткового служіння ВСЦ ЄХБ. Мета служіння з дітьми – допомогти організувати роботу в кожній помісній церкві так, щоб до кінця 2025 року подвоїлась кількість дітей та підлітків в недільних школах, клубах «Майбутнє», християнських таборах. А для цього потрібно кожному служителю духовно та професійно зростати.

1

На нараду з’їхалися представники дитячого та підліткового служіння 18 областей. Кожен із них мав гарну нагоду поділитися досвідом, благословеннями, планами, а також тими труднощами та випробуваннями, з якими доводиться зустрічатися в роботі з дітьми та підлітками. Особливо вразила всіх розповідь лідера дитячо-підліткового служіння Донецької області – адже перш ніж організовувати якісь масові заходи, там потрібно передусім подбати про безпеку та розмінування території. Тому хотілося б, щоб усі ми ревно молилися за братів і сестер зі східних областей, які, переживаючи нелегкі часи, не опускають рук.

3

Керівник комітету дитячо-підліткового служіння ВСЦ ЄХБ Олександр Ярмушко поділився думками про те, як варто організовувати роботу. Олександр наголосив, що потрібно всі заходи проводити так, щоб діти могли побачити через них Христа. Кожен лідер служіння повинен мати широке й любляче серце, аби турбуватися про інших. А ще команду варто постійно поповнювати новими людьми, що зробить служіння ефективнішим.

Нині Господь подарував нам чудову можливість для благовістя в рамках програми «R500». Тому під час наради були презентовані заходи з нагоди ювілею Реформації, які можна провести з дітьми та підлітками в наступному році.

2

Відповідальний за дитячо-підліткове служіння в Одеській області Андрій Свистун презентував нову програму для дитячих таборів «До краю землі», яку підготували співробітники дитячо-підліткового служіння Одеської області.

Нарада стала підбадьоренням дитячих служителів, об’єднала та надихнула до спільної посвяченої праці на ниві Господній.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь