Що таке Missio Dei? Відкрито реєстрацію на Другий Місіонерський Саміт в Одесі

– Пройшов вже рік, як цей Саміт мав відбутися. Але, за день до його відкриття почалась війна і ми були змушені усе відмінити, – повідомляє пастор Руслан Ширинга, один з організаторів Саміту, – А тепер ми з радістю знову запрошуємо вас на Другий Місіонерський Саміт, дубль два! Якщо Бог дасть і живі будемо, Саміт відбудеться 24-26 березня.

Перший Місіонерський Саміт «Від Сходу до Заходу» відбувся в Одесі у лютому 2021 року. Тоді було біля 400 учасників. Ось як це було тоді – дивитись тут.

Про що саме піде мова зараз? Про біблійний та історичий бік місії, про патріотизм, про його вплив на місію, про функції церкви, про війну, про ризики і про завтра. Так що, як бачите, тут зібрали актуальні теми.

Тому чекаємо вас 24-26 березня, у місті Одесі. Вартість — 100 грн.

Тисніть сюди для реєстрації:

P.S. Хто знає, що означає Missio Dei? Тільки не гуглити )) І будемо дуже вам вдячні за репости, щоб більше людей змогло приєднатися до Missio Dei!

Загальне фото Саміту 2021 – Від “Сходу до Заходу”, Одеса

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Це досить об’ємний випуск (330 с.) з гаслом Contra spem spero – Без надії сподіваюсь! У ньому 17 статей, присвячених богословському осмисленню російській війни проти України. Особливо хочеться підкреслити, що починаючи з цього числа, Альманах виходить у вигляді двох окремих томів – один українською та іншій російською мовою. Сподіваємося, що в перший тиждень лютого ми отримаємо друковані копії та розпочнемо презентації цього випуску. Також буде можливість придбати електронну версію журналу. https://bogomysliye.com/


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь