Скільки коштує людина?

25 лютого, у Курісовому (Петрівка), в Церкві «Дім молитви» (пастор Олег Задорін), відбулась молодіжна регіональна зустріч. Активну участь взяла молодь з церков семи церков: Курісове, Доброслав, Петрівка, Чорногорка, Березівка, Софіївка та Южне. Зустрілися та спілкувалися близько 100 молодих людей.

Спікер, Владислав Гузик, своєю темою «Скільки коштує людина?», надихнув замислитись над метоюсвого життя та прийняттям рішень, про які не буде шкода згадувати.

— Наша ціль, – розповів пастор Олег Задорін, познайомити молодь між собою для проведення подальших спільних зустрічей. Разом прославити Боже Ім’я. Також була біблійна вікторина, в якій молодь активно перевірила свої знання з Біблії. Переможці вибороли солодкий приз. По відгукам ми зрозуміли, що з поставленою метою впорались, тому плануємо проводити такі заходи і надалі.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознайомитись з ними.
32 сторінки – 30 хвилин читання онлайн
Християнське просвітництво, Одеса

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь