«Співочі пташки» нагороджені в м. Роздільна

Колядницький гурт «Співочі пташки» (відп. Анатолій Беженарь), церкви «Відродження», 11 січня було нагороджено Дипломом IV районного фестивалю вертепів та колядницьких колективів “З Різдвом Христовим”.

 

Вже третій рік поспіль гурт отримує почесні відзднаки Роздільнянської районної державної адміністрації (голова Н.В. Бараненко), за значний внесок у відродження традиції різдвяного вертепу і колядок Української національної культури та народних звичаїв.

 

Творчість гурта має дієвий вплив на подібні колективи міста. Наприклад, минулорічні пісні “Співочих пташків” використовувались іншими, вже нецерковними, колективами міста в цьому році. Їх не тільки співали але й ж вчили в дитячих гуртках та сім’ях.

 

Церква “Відродження” (пастор Володимир Міщенко), веде активне служіння серед дітей та молоді. Служителі церкви та лідери молодіжного служіння Сергій Шутов та Анатолій Беженарь використовують подібні можливості для благовістя серед невоцерковлених жителів м. Роздільна та селищ Роздільнянського району.

 

Більше про подію та колектив в відеоогляді https://www.youtube.com/watch?v=LXCqYk4SK_A

 

 

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь