Студентська поїздка.

2 2

Студенти ОБС повідомляють про свої поїздки!

На Минулих вихідних у нас була чудова можливість відвідати дві церки Одеської області. Перша церква “Храм Спасіння”, що знаходиться в старовинному місті Білгород-Дністровський. Друга – в Чорноморську.

Протягом всієї поїздки Бог дарував нам свої благословіння: людей з відкритими серцями, які дуже гарно нас приняли та смачно нагодували, корисне спілкування з молоддю, яке не може не надихнути на подальше спільне служіння.

Також, одне з великих благословінь в поїздці була сонячна погода. Бог подарував можливість не тільки послужити, але й відпочити гуляючи околицями фортеці.

Після цієї прогулянки з новими силами та емоціями ми вирушили до наступної церкви, де прийняли участь на вечірньому служінні. Було приємо бачити людей, які раділи нашому приїзду та дякували за кожну проповідь, спів та вірші, що торкались сердець, хоча було не все ідеально, але від щирого серця.

Кожна поїздка, це Божий подарунок для нас. Ми можемо разом, як одне ціле служити Господу та людям. Подяка Богу за зустріч з братами та сестрами в нашому Господі Ісусі Христі!

Текст Наташа Чаїнська та Катерина Тарнавська

Фото Світлана Токарчук та Андрій Піштой

[widgetkit id=124]

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь