Світ про нас: Новина з Іванівського Медичного Центру

Голова Іванівської Селищної Ради в Одеській області, пан Віктор Лобач, написав відвертий пост про баптистів на своїй сторінці в Інтернеті. Цитуємо як написано.

– Багаторічна дружба та співпраця з нашим земляком, єпископом церков євангельських християн-баптистів Одеської області, Димовим Олександром Миколайовичем приносить свої результати.

Ось і сьогодні, Олександр Миколайович не забув про свою рідну громаду та передав від євангельських церков світу благодійну допомогу нашому КНП «Іванівський медичний центр» – 6-кіловатний бензиновий електрогенератор та партію медикаментів, які стануть в нагоді для наших пацієнтів.

Разом з керівником «Іванівського медичного центру» головним лікарем Гречаною Л.О. та її заступником Заломаєм В.Г., подякув Димову Олександру Миколайовичу та його дружині Наталії Костянтинівні за надану нам благодійну допомогу.

Вподобайки (більше 200) та щирі коментарі під світлиною Голови сільради залишили різні люди. Наприклад, Юлия Жижко пише:

– Дуже дякую Димову Олександру, за благодійну допомогу нашому Іванівському медичному центру. Бажаю здоров’я Вам Олександр і всім людям, а також МИРУ!

PS (від редактора): Вочевидь, хтось скаже, що треба було усе написати інакше, може, більш духовно. Це добре, коли духовні люди, за цими словами, бачать щирість та Божу турботу про тих хто цього потребує. Господь діє. Прославляємо Його!

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник.

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь