Таємниці Святого Сімейства розкриті в Одесі

25 грудня, сімейні пари зібрав Сімейній Клуб Першої Одеської церкви ЄХБ, пастор Іван Мирмир. Сімейна тематика зібрала не тільки членів церкви, а й нецерковні родини. Про «Таємницю Святого Сімейства» розказали пастори Сергій Санніков та Володимир Зибкін. Гостем клубу був пан Адріан Буковинський, Урядовий уповноважений у 2016 році з питань сімейної політики в Україні.

Вечер прошел очень благословенно. Около 20% присутствующих, были неверующие семьи. Не смотря на тревожное время войны, это служение остается очень важным и востребованным. И Слава Господу, что Он вдохновляет на совершение этого служения нашу команду, – поділився враженнями пастор Петро Наконечний, координатор Сімейного служіння Обласного Об’єднання.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

КНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь