Три диякона посвячено у Южному

У Южному, в Церкві ЄХБ «Вефіль» (пастор Олег Гузик), в неділю 12 листопада, було справжнє свято – рукопокладення дияконів. Троє братів у Христі – Анатолій Біда, Сергій Давиденко та Максим Попеску  – присвятили своє життя на це служіння.

Молитву посвячення з покладанням рук звершили пастори Олександр Димов (Голова Одеського Обласного Об’єднання), Сергій Кричун (відп. по Одеському району), Олег Гузик.

На богослужінні, пастор Сергій Кричун наставив зібрання зі Слова Божого.

Настанову братам-дияконам та їх дружинам надав пастор Олександр Димов на тексті з послання до Римлян 12:6-11 (І ми маємо різні дари, згідно з благодаттю, даною нам: коли пророцтво то виконуй його в міру віри, а коли служіння будь на служіння, коли вчитель на навчання, коли втішитель на потішання, хто подає у простоті, хто головує то з пильністю, хто милосердствує то з привітністю! “Любов нехай буде нелицемірна; ненавидьте зло та туліться до доброго!”  “Любіть один одного братньою любов’ю; випереджайте один одного пошаною!” У ревності не лінуйтеся, духом палайте, служіть Господеві). На заклик Олександра Миколайовича громада обіцяла любити служителів та коритися ім у Господі. Дружини пообіцяли підтримувати чоловіків в усьому труді.

Потім, посвяченці із дружинами приклоняли коліна, молилася жінка, чоловік та пастори клали руки на нього й звершували молитву посвячення.

Церковний хор вітав зібрання урочистими співами. Вів служіння пастор Олег Гузик.

Наша редакція поспілкувалась з братами. Ми попросили коротко розповісти про себе нашим читачам. То ж знайомтеся:

Анатолій та Олена Біда

Анатолій Леонідович Біда – народився в 1956 році, в Одесі. Живе в Южному, більше 30 років працює на ОПЗ. Увірував та прийняв хрещення у церкві «Вефіль», в 2014 році. Співає в хорі, служить у християнських дитячих таборах.

В житті та служіння йому допомагає дружина – Олена. Вона перша знайшла Господа та через її свідоцтво спасіння знайшов і Анатолій. Викладає в помісній недільній школі. Разом вони виховали двох дітей. Донька Тетяна активно служить Господу – у Дитячому Фонді «Острів Надії».

Сергій та Зоя Давиденко

Сергій Миколайович Давиденко – народився у 1977 році, в Одесі. Увірував в 2007 році у реабілітаційному центрі «Нове Життя» у «Домі миру» Другої Пересипської церкви. Після закінчення реабілітації, у 2010 році, там же прийняв водне хрещення. Активно звершував служіння залежним та співзалежним, та у Служінні ув’язненим.

У 2013 році одружився та переїхав у Южний, де продовжив служити Господу та проповідувати Євангеліє. У житті та служінні Сергію допомагає його дружина Зоя. Вона допомагає залежним та співзалежним жінкам проходити реабілітацію. Відвідує жіноче СІЗО.

Максим та Катерина Попеску

Максим Федорович Попеску – народився в 1980 році, в Одесі. Увірував та прийняв хрещення в 2015 році в церкві «Вефіль». Активно доєднався до служіння благовістя та спортивного служіння у дитячих таборах. У 2022 році закінчив Одеську Богословську Семінарію по спеціальності «пасторське служіння». Проповідує.

У житті та служінні йому допомагає дружина – Катерина. Також вона викладає у церковній недільній школі. Максим та Катерина виховують двох синів, 4 та 9 років.

Після богослужіння церковне святкування та привітання продовжилися у неформальному форматі. Запис зібрання дивіться на церковному Ютуб каналі.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

 

Джоул Р. Бики Побеждая мир. Благодать для победы в ежедневной битве
Посмотреть в онлайн-библиотеке
Бумажный вариант Важное чтение для каждого христианина, который серьезно относится к следованию за Христом.


Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Проповеди о женщинах Ветхого Завета – Чарльз Сперджен Христианская книга

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник.

Основи християнства по різних перекладах Біблії

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь