У «Домі молитви» в Одесі хреститься молодь

В Одеському «Домі молитви» (пастор Едуард Гукасов) хрещення приймає молодь. Водне хрещення звершено третього вересня. В Завіт з Господом увійшли семеро людей – усі віком до 20 років. Заповідь звершив пастор Володимир Бендус.

На урочистому зібранні звершено Молитву над хрещеними та звершено загальну Вечерю Господню. Пастори проповідували настанови із Божого Слова.

Також, звершено молитву над дитиною – Веніамін та Яна принесли в церкву свого первістка для благословення. Молитву звершив пастор Едуард Гукасов.

І на завершення зібрання, звершили молитву та благословили вчителів недільної школи, учнів та студентів – біля 60 дітей та підлітків – на новий учбовий рік. Молитву звершив пастор Юрій Мандрик.

Відео (дивись нижче) служіння опубліковано на ютуб-каналі церкви.

– Сьогодні в нашій духовній родині здійснився надзвичайно важливий та радісний момент – сім чоловік ступили на новий етап свого духовного життя, віддаючи своє серце та віру Господу.
Ця дорога була наповнена вірою, надією та великими покликаннями. Вони взяли на себе відповідальність вірити, служити та ділитися Божою любов’ю з іншими. На цьому шляху вони не самі, адже ми разом їхніми братами та сестрами, підтримуємо їх у цьому духовному подорожі.
Нехай цей новий етап буде сповнений благодаттю, миром та світлом Господнім. Нехай вони ростуть вірою, надією та любов’ю, щоб поділитися цими дарами з усіма навколо.
Ми дякуємо Господу за цей чудовий день та за те, що ми можемо бути частиною цієї духовної спільноти. Нехай Божа благодать супроводжує нас усіх і нехай наше служіння приносить славу Йому! – опублікували побажання на сторінці церкви “Дім молитви” у Фейсбуці.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь