В Березовке встретились служители детям и подросткам

22 января, больше 40 служителей детско-подросткового служения из Веселиновки, Красноселки, Черногорки, Николаевки, Доброслава, Софиевки и Березовки собрались в доме молитвы Церкви ЕХБ Березовки, пастор Михаил Кузовлев, для совместной молитвы и обсуждения стратегического видения и планирования служения.

 

Кроме этого, братья и сестры практиковали навыки, необходимые для проведения встреч. Член команды детско-подросткового служения Станислав Безродный поделился опытом, как из игр на встречах можно сделать библейские выводы.

 

– Ми в теплій атмосфері провели біля 5 годин, було Слово Боже для практичного застосування в служінні від координатора клубів «Майбутнє України» Андрія Свистуна, а також від менеВдячні приймаючому пастору – Михайло Кузовлеву, за тепло, гостинність та смачний обід, – поделился впечатлениями координатор служения Степан Койса.

 

 

 

 

 

 

Также, вам будет интересно: 

 – – – – – –

Красочно иллюстрированная книжка для детей с крупным шрифтом.
Почему Иисус рассказывал притчи? ЧТО ТАКОЕ ЦАРСТВО ИИСУСА? КАК ВОЙТИ В ЦАРСТВО ИИСУСА? Как нам следует жить? ГДЕ НАХОДИТСЯ ЦАРСТВО ХРИСТА?

Подробнее


– – – – – –

 Читання цих історій покаже вам та вашій дитині, як люди з Біблії розмовляли з Богом. Ми також можемо мати з Ним дружбу через молитву. Кожна історія містить посилання на Святе Письмо, запитання, яке зосереджується на історії, щось, що слід помітити на малюнках, та урок, який діти засвоюють протягом дня.

– – – – – – 

Приповісті Соломона багато чого можуть навчити для щоденного життя.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь