В этом году – 225 000 подарков Сумка Самарянина

Подарки уже поступили в Одесскую и другие области. Об этом 15 января, команда Сумка Самарянина Украины сообщила в телеграмм-канале служения. Кроме подарков, церквам предлагаются сопутствующие методические и евангелизационные материалы. В этом году, волонтеры – дети и взрослые – собрали для украинских детей 225 000 подарков. 

 

– Вітаємо друзі. Раді повідомити, що вже 225 тис подарунків з матеріалами служіння Сумки Самарянина вже передали в Закарпаття, Тернопільщину, Буковину, Вінниччину, Житомирщину, Київщину, Одещину, Херсонщину. 

 

На наступному тижні на черзі наступні області. Не хвилюйтесь, всі погоджені заявки на участь у проекті буде задовільнено. Наші команди одразу запросять вас отримати все, як тільки ми надішлемо їм подарунки та матеріали служіння. 

 

Всього найкращого Вам, 

команда Сумки Самарянина України.

 

Также, вам будет интересно: 

 

 – – – – – –

 

 

Красочно иллюстрированная книжка для детей с крупным шрифтом.
Почему Иисус рассказывал притчи? ЧТО ТАКОЕ ЦАРСТВО ИИСУСА? КАК ВОЙТИ В ЦАРСТВО ИИСУСА? Как нам следует жить? ГДЕ НАХОДИТСЯ ЦАРСТВО ХРИСТА?

 

Подробнее

 

– – – – – –

 

 

 Читання цих історій покаже вам та вашій дитині, як люди з Біблії розмовляли з Богом. Ми також можемо мати з Ним дружбу через молитву. Кожна історія містить посилання на Святе Письмо, запитання, яке зосереджується на історії, щось, що слід помітити на малюнках, та урок, який діти засвоюють протягом дня.

 

– – – – – – 

 

 

Приповісті Соломона багато чого можуть навчити для щоденного життя.

 

 

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь