В «Новому житті» у Доброславі новий пастор

17 вересня, на урочистому недільному зібранні в Церкви «Нове Життя», у. Доброславі, посвячено на служіння нового пастора. На служіння рукопокладено Василя Галушко.

Молитву посвяти створили Голова Обласного Об’єднання, пастор Олександр Димов, Координатор по Одеському регіону, пастор Сергій Кричун, пастор Олег Олійник (Благодать), пастор Віталій Калмакан (Першотравневе), пастор Олег Задорін (Курісове).

Гості та громада привітали брата з початком шляху пасторського служіння.

Пастор Василь Васильович Галушко народився у 1980 році на Вознесенщині, Миколаївської області. В дитинстві та юності, із родиною, жив у різних містах України.

У 2007, увірував в Господа та прийняв водне хрещення в містах позбавлення волі, в Одеській колонії №14, де Сергій Реус та команда Служіння ув’язненим звершували служіння.

Після звільнення, у 2010 році, доєднався до Служіння ув’язненим.

У 2013 році Василь приєднався до церкви «Нове життя» в Доброславі. Тут він також звершував служіння проповідника.

Останні роки Василь працював далекобійником в Європі. Але з початком війни відчув покликання повернутися в Україну щоб бути з церквою. Господь благословив його намір та показав це наочно – вирішилося питання з житлом у Доброславі.

Церква молилася та після випробувального терміну Василю Галушко було доручено служіння пастора та відповідальність за громаду.

У житті та служінні Василю допомагає дружина – Тетяна. Вони одружилися у 2012 та разом виховують вже трьох дітей. Тетяна звершує музичне служіння, займається з дорослими та з дітьми і підлітками.

 

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь