В’ячеслав Герасимчук та Одеська Семінарія в заголовках ЗМІ у США

В США провели персональну урочисту церемонію заради єдиної людини – В’ячеслава Герасимчука з Одеси. Цієї події присвячена велика публікація на BaptistStandart.com та новини на американському телебачені NВС5.

Викладач Одеської Семінарії, В’ячеслав Герасимчук, отримав ступінь доктора філософії в Богословському інституті Б. Х. Керролла. Стен Мур, старший науковий співробітник, і Карен Баллок, видатний професор християнської спадщини та директор Ph.D. програми, поклав докторську капюшон на Герасимчука.

Знавець Старого Заповіту, В’ячеслав Герасимчук, тепер – пише BaptistStandart.com  – розуміє більше про єврейське вигнання, ніж до того, як російське вторгнення в Україну змусило його та його родину покинути їхній дім.

Понад п’ять місяців професор Герасимчук, разом із сім’єю проживає як біженець у Молдові.

«Це не дім», — сказав Герасимчук про Молдову під час недавньої поїздки до Сполучених Штатів. «Хоч я народився і виріс там, я жив за межами Молдови більше, ніж я жив у Молдові. Для мене мій дім – Одеса».

Він зазначив, що, за даними ООН, щонайменше 12 мільйонів українців покинули свої домівки, з них 5 мільйонів живуть як біженці в інших країнах, а 7 мільйонів – як внутрішньо переміщені особи. Отже, тема життя в еміграції має особливий резонанс для багатьох українців.

«Я думаю, що для біженців, які перебувають за межами України, паралелі очевидні», – сказав він, особливо відзначивши проблему розлучення сімей для багатьох жінок і дітей, чиї чоловіки, сини та батьки залишаються в Україні.

Повністю статтю можна прочитати на BaptistStandart.com за посиланням.

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –
ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознай- омитись з ними.
Читати он-лайн

Хождение с Богом
Джон Чарльз Райл

Упрощенный и сокращенный вариант книга епископа Д.Ч. Райла “Практическая религия”.
В настоящее издание добавлена глава “День Господень”, потому что она представляет простое и ясное изложение библейских принципов, а также показывает их применение в совершенно разумной и реалистичной манере.

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

Автор отвечает на этот вопрос, показывая, как конечные цели Бога формируют Его волю для нас. Показывает принципы того, как Бог направляет нас в практических ситуациях, таких как призвание и брак, и подчеркивает много важных библейских советов.

Серия «Спердженские проповеди»

Он-лайн библиотека Эквалибра

Бумажный вариант:
Истинная пища и истинное питие. Том 1
Доказательство любви. Том 2
Ожидающая церковь. Том 3
Человекам это невозможно. Том 4
Взгляд на Иисуса. Том 5
Возрастание в благодати. Том 6
Сокровища благодати. Том 7
Странный выбор Бога. Том 8
Христос распятый. Том 9
Визит на Голгофу. Том 10

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь