Відтепер у Южному – гарячий борщ по буднях

2 Березня, «Палатка Божої підтримки» запрацювала у Южному. На території церкви «Вефіль», де пастор Олег Гузик, встановлен великий намет, в якому проводяться благодійні обіди та проповідується слово духовного втішення. В день відкриття, як можна було побачити на фото, до намету зібралося не менше 20 відвідувачів.

Першими гостями були люди похилого віку. Відвідувачів зустрічали музикою та співами, а молодь прислуговувала за столами. Пастор Олег Гузик вітав гостей особисто. Кухари, волонтери, музиканти та проповідники – віруючі з церкви «Вефіль». Намет, для цього доброго діла, надано організацією«Спасемо Україну». Це достатньо просторна споруда, де з легкістю можна розмістити усіх бажаючих.

Християни Южного пропонують кожному нужденному тарілку смачного гарячого борщу та християнське спілкування. На окремому столі розклали «їжу» духовну – Нові Заповіти для усіх бажаючих.

Пастор оголосив, що церква буде готувати гарячий обід щоденно, по буднях, та запрошує усіх бажаючих поснідати о 15:00. Церква Євангельських християн-баптистів «Вефіль», розташована у містіЮжне, вул.Будівельників 23 (за міським ринком).

– Запрошуємо нужденних мешканців нашого міста по буднях о 15:00 завітати до нашої палатки на борщ з гарячим чаєм та почути слово Божої підтримки, – запрошує пастор Олег Гузик.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь