Всі сили “наслідників” – на поміч людям

Благодійний Фонд «Наслєдіє» – всі сили йдуть на те, аби почути тих, кому потрібна допомога, підтримка, як духовна так іпродукти харчування, ліки, тощоФонд опікує 180 адресЗа кожною з них своя історія, біль, сльози, надія та віра в перемогу!

 

Серед цих 180 адрес є багатодітні та прийомні сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, втратили роботу. Також залишилися самотні люди похилого віку, діти з інвалідністю, у яких немає можливості вийти з квартир і зробити елементарні речі, наприклад, купити хліб.

 

Це більше 200 дітейТа з кожним днем нужденних стає все більше і більше. Це загальний біль. Але ми особисто знаємо кожного, хто потребує. Щоб уникнути ризику знаходження на вулиці, та заради тих, хто не може залишити дітей самих вдома, ми організували адресну доставку, де надаємо не лише допомогу, а можемо ще й обійняти, разом поплакати та помолитись, розійтися впевненими у тому, що ніхто не полишений наодинці.

 

«Наслідники» продовжують їздити на залізничний вокзалГодують людей, хто виїжджає із зони бойових дій. Мами з малечею їдучи не мають змоги десь зупинитися, вони поспішають зберегти життя своїх дітей, – а тут гарячий чай, є що поїсти, – і  далі в дорогу!

 

Наш захист – це військові. Волонтери «Наслєдія» роблять все, щоб їм допомогти. Все табірне обладнання, від ложки до наметів, столів та лавокпередано все що було. Волонтери возять продукти харчування та ліки.

 

– Безмежна подяка захисникам. Молимося за Божу охорону для наших воїнів!

Все, що переживає кожен з нас, неможливо висловити словами, але ми щиро дякуємо всім, хто підтримує нас і надає допомогу для кожного. Тепер той час, коли ділимося один з одним усім, щоб вистояти– написали працівники на своїй сторінці.

 

Сторінка Фонду в Фейсбуці – nasledieukraine

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь