Я дякую Богу за благословення – щонайменше одну вантажівку щотижня

10 жовтня, за турботу та допомогу Україні, Федеральний хрест* від Німецької держави отримала Елізабет Кунц (Elisabeth Kunze). Федеральний президент Німеччини, Франк-Вальтер Штайнмаєр, вручив нагороду та подякував фрау Елізабет Кунц (на фото – друга праворуч) за засновництво Ukraine-Hilfe Lobetal – діяльність якої має великий вплив на суспільство.

Голова Одеського Обласного Об’єднання, пастор Олександр Димов, привітав фрау Елізабет Кунц:

– Сердечно вітаю Вас, дорога Elisabeth Kunze, з цією відзнакою! Завдяки Вам та Вашій місії Ukraine Hilfe Lobetal, Одеське Обласне Об’єднання Церков ЄХБ може звершувати працю, допомагаючи людям, що постраждали від війни. Цінуємо дружбою та співпрацею з Вами! Нехай Господь рясно благословить Вас на подальші роки життя та служіння в славу Його!

Завдяки своїй великій гуманітарній діяльності Елізабет Кунц є видатним прикладом солідарності в дії. З нагоди церемонії нагородження вона сказала:

– Я приймаю цю нагороду від імені всіх людей, завдяки яким ця екстрена допомога стала можливою. Це незліченна кількість працьовитих рук і добрих средець в Ukraine-Hilfe Lobetal і в Україні, які під великою небезпекою і в найважчих умовах розподіляють допомогу і доставляють її туди, де вона вкрай потрібна. Я дякую Богу за благословення нашої роботи.

Майже 30 років тому Елізабет Кунц заснувала асоціацію «Турбота про людей» (Сura hominum e.V.), коли почула, що в одній із клінік України люди помирають від голоду через брак їжі. Відтоді вона очолює асоціацію, з якою збирає та привозить в Україну товари допомоги, медичне обладнання та обладнання для соціальних установ.

Навіть у саме підчас початку загарбницької війни на Україну вона встигла завезти в країну та передати партнерським організаціям терміново необхідні товари. Вона робить це й донині – щонайменше одну вантажівку щотижня.

Елізабет Кунце часто сама вирушає в небезпечні подорожі, допомагає українським біженцям прямо вдома. Вона працює з інституційною церковною громадою Лобеталь, членом церковної ради якої вона є.

* – Володарі медалей виступали за більшу освітню рівність, піклувалися про знедолених дітей та молодь, досліджували зміну клімату, підтримували іммігрантів у їхній інтеграції та зробили внесок у справу миру та примирення.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Утраченное искусство ученичества, Иван Эймс
Он воспитал нескольких учеников, которым, в свою очередь, тоже предстояло воспитать учеников и т. д., пока Благая Весть не распространится во все концы земли.
В основе этой книги — изучение Слова Божьего и личный опыт тех, кто готовил учеников, воспитывал делателей во имя Христа.
Те концепции и принципы, которые предлагает данная книга, не имеют ничего общего с теорией быстрого роста и мгновенного созревания — настоящий рост требует времени и слез, любви и терпения. Читать онлайн

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь