З дітьми у Міщанці – завжди рай

Посвячено служить команда з Южненського «Майбутнього». У Міщанці, Лиманського району (близько 20 км від Южного), вони регулярно збирають 10-20 місцевих дітей. Влітку та взимку, місце зустрічі  – автобусна зупинка у селі.

Минулого тижня, Анжела Длінная, Світлана Станєва, Анатолій Павлов, з помічниками організували зустріч з дітьми у форматі пікніка.

Хлопці та дівчата дуже полюбляють активності, спортивні ігри та усякі цікавнички та яскраві іграшки, які майбутянє привозять. Після смачненького самий час для розмови – біблійного уроку.

Наша, команда відзвітували майбутянє –  у Міщанці провела чудовий час разом з дітками. Бачили б Ви, як хлопці та дівчатка раділи можливості просто пограти з наставниками , а смачний перекус ще більше підняв усім настрій!
В цей раз тема зустрічі була присвячена Золотому віршу  – від Матвія 28:20: “… І ото, Я перебува́тиму з вами повсякде́нно аж до кінця віку“! Амі́нь.” Ісус ніколи не залишає Своїх дітей і обов’язково повернеться за вірними учнями, тож давайте зберігати усе, що Христос заповів!

Місцеві та батьки давно вже переконалися у доброму впливі майбутян на дітей. Спокійно відпускають їх на зустрічі, бо ж це і їм іде у поміч.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

 


Это не просто магниты!!! Здесь шесть тематических комплектов. Это стихи, которые учат при подготовке к крещению и курсе “Основы христианской жизни” – Серия 2:7.
Удобно повторять. Приклеил на холодильник или над плитой…
Комплекты по темам:
Божьи обетования для уверенности
Будьте учеником Иисуса Христа
Живите новой жизнью
Провозглашайте Иисуса Христа
Полагайтесь на силу Божью
Уподобляйтесь Иисусу Христу

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник. Пособие для исследователей Слова Божьего. Текст печатается по изданию Б. Геце «Библейское зеркало для всех» (Пособие для исследователей Слова Божьего и работников на ниве Божьей) с дополнениями и исправлениями.

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь