З Днем зішестя Святого Духа. Валерій Антонюк

Дорога Церкво Христова! Щиро вітаю вас з особливим днем – Днем народження Церкви, Днем зішестя Духа Святого. Ви пам’ятаєте слова, які сказав Ісус Христос, пророче вдивляючись у наші часи: «Я побудую Церкву Мою і ворота пекельні її не здолають». Саме тому невдовзі після Його вознесіння група людей сповнилася Духом Святим – ті, котрі знаходилися в Єрусалимі. Так народилася Церква.

 

Через дві тисячі років нам важко уявити життя суспільства без цієї інституції – Церкви Ісуса Христа. Нам важко уявити, яким був би світ, якби не Церква. Але саме Церква, як зібрання особливих людей, викликаних із цього світу, відроджених від Духа Святого, об’єднаних кров’ю Ісуса Христа, сьогодні продовжує служіння.

 

Церква складається з багатьох поколінь – це люди з багатьох народів і з різних часів, які об’єднуються для того, аби звершувати місію Самого Господа.

 

Я щиро вітаю вас і бажаю, щоби кожен із нас сьогодні, як і на початку, був сповнений Духа Святого, був скерований Ним для того, щоб продовжувати служіння, яке нам доручив Христос. Я бажаю кожному з вас, щоби ми могли бачити ці великі важливі цілі, які визначені нашим Господом, і досягали їх.

 

Церква Христа в наші дні переживає особливі часи. Це непростий період для того, щоби нас пробуджувати, нас зміцнювати, нас зорієнтовувати на головному. І навіть проходячи через випробування, виявитися переможцями. Церква завжди перемагала. Церква завжди була в опіці Ісуса. Церква продовжує це служіння.

 

Тому нехай Бог благословить кожну меншу церкву, більшу церкву, яка складає вселенську Церкву Христа. І до дня, поки Він нас покличе, будемо вірні нашому покликанню. З днем народження, Церква Христова! Божих нам благословень, ревності в служінні і посвяти для слави Його.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь