Зустріч релігійних організацій з мером Одеси

19 березня, Голова Одеського Областного Объеднаня церков ЄХБ, пастор Олександр Димов, прийняв участь в зустрічі мера Одеси Геннадія Труханова з представниками різних релігійних організацій, що ведуть свою діяльність у місті, з метою обговорення та координації дій в умовах поширення у світі коронавірусу COVID-19.

Міський голова звернувся до присутніх з проханням посилення інформаційної роботи з парафіянами, закликавши дотримуватись обмежувальних заходів карантину, особливо людьми, що знаходяться в групі підвищеного ризику.

«Сьогодні ми всі разом повинні дати людям віру, що впораємося. Бог дає стільки, скільки нам під силу. Але для цього необхідно витримати карантин: максимально обмежити контакти і дотримуватися заходів профілактики», – зазначив Геннадій Труханов.

Учасники зустрічі підтримали звернення міського голови, висловивши готовність у міру своїх можливостей надавати сприяння і допомогу місту. Там, де це дозволяє релігія, служби переведені в онлайн-режим.

Храми продовжують працювати і приймати прихожан в індивідуальному порядку, проведення служб і всіх ритуалів обмежено рекомендованими нормами, проводяться посилені заходи з дезінфекції.

Також на зустрічі порушувалося питання про розміщення на території храмів і монастирів Одеси працівників міських медзакладів, які проживають в передмісті, на випадок, якщо поширення коронавірусу набуде масового характеру. 

– – – Інформаційне служіння ОООЦ, 

За матеріалами та фоторепортажем Одеськой Міської Ради https://omr.gov.ua/ua/news/219126https://omr.gov.ua/ua/news/219126

 

 

 

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь