Добре товариство для нових сусідів

2022 06 01 20 37 32 654

Інтеграція в суспільство по переїзду на нове місце – важливий момент коли людина відкрита для нових знайомсв, умов та розкладу життя. Благовісники кажуть, що більшість людей на деякий час стають більш відкриті для прийняття Євангельскої вісті про спасіння.

Виклик для баптиських громад – стати добрим товариством для нових сусідів. Бути корисними не тільки одноразово, а запропонувати регулярні зустрічі, взаємодії.

–  Дружина пастора польської церкви, де ми (Церква “Нова життя” – прим.) орендуємо приміщення, у зв’язку з великою кількістю людей з України, почала проводити безкоштовні уроки польської мови. Для мене це величезне благословіння, – пише Ольга Нагорна, –  спілкування з носієм мови та ще одна можливість зустрітися з братами та сестрами. А також, можливість запросити невіруючу людину до приміщення церкви.

Це майже те саме, коли в наших церквах вчили англійську, відкривали дитячі садочки, християнські школи, дитячі майданчики та секції.

Зараз, в умовах війни, людей об’єднує волонтерство та різні соціальні проекти. Нікуди не зникли проблеми алкоголю та наркотику, необхідність реабілітації. Суспільство стає більш відкритим до того щоб звертатись до психологів та різних фахівців.

Не кожна церковна громада може зорганізувати щось велике. Але ж щось може. Треба тільки уважно роздивитись дари та здібності, які мають члени церкви.

 

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ
Хождение с Богом
Джон Чарльз Райл

Упрощенный и сокращенный вариант книга епископа Д.Ч. Райла “Практическая религия”.
В настоящее издание добавлена глава “День Господень”, потому что она представляет простое и ясное изложение библейских принципов, а также показывает их применение в совершенно разумной и реалистичной манере.

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

Автор отвечает на этот вопрос, показывая, как конечные цели Бога формируют Его волю для нас. Показывает принципы того, как Бог направляет нас в практических ситуациях, таких как призвание и брак, и подчеркивает много важных библейских советов.

Серия «Спердженские проповеди»

Он-лайн библиотека Эквалибра

Бумажный вариант:
Истинная пища и истинное питие. Том 1
Доказательство любви. Том 2
Ожидающая церковь. Том 3
Человекам это невозможно. Том 4
Взгляд на Иисуса. Том 5
Возрастание в благодати. Том 6
Сокровища благодати. Том 7
Странный выбор Бога. Том 8
Христос распятый. Том 9
Визит на Голгофу. Том 10

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь