18 березня, у @firstodchurch (Першій Одеській Церкві, пастор Іван Мирмир), молодь змагалася на Біблійному рингу. П’ять команд знавців Біблії, з молоді різних церков, змагалися у знаннях Першого та Другого Послання до Солунян. Перемогла команда @vector__group
– Це була чудова можливість досліджувати Писання та своє серце. А також просто побути поруч з друзями й познайомитися з новими людьми. – розповіли учасники на сторінці Status3.16 Молодіжі Першої Одеської церкви.
Молодіж подякувала @pasha_233 за організацію. Незмінному фотографу @illeishion за фотки. Та побажала усім: “А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!” (1Сол.5:23).
– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/
– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –
Размышления для юношей
Божа мудрість в щоденному житті
Путеводные истины
В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон
Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?