Нова церква «Ковчег» в Одесі

19 березня, у Церкві «Воскресіння» м. Чорноморськ (пастор В’ячеслав Щербаков), на заснування нової церкви благословили місіонера. На шлях служіння по утворенню нової церкви став брат Артем Бабенцов. Нова церква «Ковчег» вже вклоняється Господу в Одесі, на Таїрова, у будинку на розі вулиць Королева та Вільямса. Благословили брата Артема пастор Руслан Ширинга (Керівних Відділу УНЦ Об’єднання, та Комітету УНЦ ВСЦ ЄХБ) та пастор В’ячеслав Щербаков.

Брат Артем Бабенцов – 1997 року народження. Увірував та прийняв хрещення у 16-річному віці. Від юності активно служить Господу, відповідає за підліткове служіння у церкві. Артем одружений. Разом з дружиною Аллою виховують двох діток.

Вже багато місяців Артем з місіонерською командою служить людям на Таїрова. Спочатку було багато соціального служіння та благодійності переселенцям та місцевим, людям похилого віку та молоді.

Група вивчання Біблії на Таїрово – церква “Ковчег”

Зараз вже постійна група збирається по неділях на богослужіння, а серед тижню для молитов, вивчання Біблії та неформального спілкування. Недільні зібрання відвідує біля 20 нових людей. Ще стільки ж молодих людей задіяно у кола спілкування, неформальні зустрічі, активності, теніс та інше.

Утворення нової групи, а далі й церкви, є частиною руху «Одеса для Ісуса – 2025». Керівник Відділу Утворення Нових Церков, Одеського Обласного Об’єднання, пастор Руслан Ширинга так коментує цю подію:

– Дякую Богові за церкву «Воскресіння» м. Чорноморськ, пастору Вячеславу Олеговичу і всім братам за бажання поширювати Боже Царство, благословляючи і відаючи на служіння найкращих. Брат Артем Бабенцов і його сім’я потребують особливої молитви і підтримки, в новому етапі їх служіння в насаджувані і розвитку нової Церкви в Одесі.

Якщо ви хочете стати частиною цього служіння і підтримати брата не тільки молитовно но і фінансово можете написати мені в особисті повідомлення.

Також приєднуйтесь до Украінского Місіонерського Руху «Синергія», ціль якого – об’єднати людей які покладають свої зусиля для насадження нових церков в містах і селах нашої країни.

Нові Церкви е важливим інструментом в виконанні Великого Доручення – «А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі.  Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь» (Матфія 28:18-20)

Центральний фокус служіння – формування команд організаторів нових церков.
Чотири приоритетних напрямки руху «Синергія»:
Знайти – людей які відчувають покликання до насадження нових Церков.
Зростити – навчити практичним крокам для цього служіння.
Спорядити – забеспечити усім необхідним для подальшого служіння.
Післати – там де є потреба. Більш акцентовані на містах нашої країни.
Приєднуйтесь!

 

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник. Пособие для исследователей Слова Божьего. Текст печатается по изданию Б. Геце «Библейское зеркало для всех» (Пособие для исследователей Слова Божьего и работников на ниве Божьей) с дополнениями и исправлениями.

Серия «Спердженские проповеди»

Он-лайн библиотека Эквалибра

Бумажный вариант:
Истинная пища и истинное питие. Том 1
Доказательство любви. Том 2
Ожидающая церковь. Том 3
Человекам это невозможно. Том 4
Взгляд на Иисуса. Том 5
Возрастание в благодати. Том 6
Сокровища благодати. Том 7
Странный выбор Бога. Том 8
Христос распятый. Том 9
Визит на Голгофу. Том 10

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь