Церква ЄХБ в Іванівці відзначила 30 років служіння

18 грудня, Церква ЄХБ, смт Іванівка, пастор Олександр Димов, відсвяткувала 30-річний ювілей. На ювилейне зібрання прийшли близько 90 чоловікив, жінок та дітей. Розділити радість свята приїхали брати та сестри з церков с. Знам’янка (відповідальний Анатолій Євграфов), Друга Одеська Церква ЄХБ (пастор Віктор Гончар) та “Дім молитви” (пастор Едуард Гукасов).

Іванівська церква відома не тільки в своєму селищі. Хоча й в Іванівці всі знають про любов та доброчинність віруючих. Служителі та співаки постійно беруть участь в місцевих подіях та урочистостях. Діти добре знають де збираються добрі віруючі вчительки та є майданчик. А школярі із задоволенням згадують церковний телескоп, в який вони бачили зірки та Місяць. Громада активно опікує віруючих з сусідніх сел. А Олександр Миколайович вже багато років опікується служінням в області, а з 2018 головує в Обласному Об’єднанні Церков.

Служителі побажали церкві в Іванівці продовжувати свій шлях слідування за Христом, вірно служити Йому та відображати світло Христове так, щоб люди бачили його та йшли до Христа.
Пастори звершили молитву благословення, молячись про церкву та людей.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання 
http://www.odessabaptist.info/
Вайбер 
https://invite.viber.com/
Телеграм 
https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук 
https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб 
https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознай- омитись з ними.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь