Коли церква живе за розкладом людей – Сестринський Різдвяний Молитовний сніданок

Зустрічатися за сніданком зручно не тільки політикам. В Щецині, в церкві «Нове життя», пастор Віталій Нагорний, жінки із задоволенням снідають та моляться разом. Особливо, коли є привід. У грудні, розказала Ольга Нагорна (третя справа, у клітинку), віруючі та шукаючі Господа жінки зібралися на Сестринський Різдвяний Молитовний сніданок.

Це гарний приклад, коли церква підлаштовується до розкладу життя людей. Іноді ми сприймаємо за диво ранкові (о 4:00 годині) молитви Північної Кореї, а потім усі разом їдуть на фабрику. Нічні молитовні зустрічі молоді, буває спантеличують літніх. Домашні богослужіння у Китаї та в країнах Близького Сходу. Та безумовно, всі містяни, бувають в шоці коли узнають, що у селах, час служіння змінюється в залежності від того, о котрій годині по сезону селяни ведуть доїти або пасти худобу.

В міських умовах, наприклад, сестра Оксана Коломиєць (зліва у червоному), декілька років вела ранкову групу «молодих матусь» в Одесі. Жінки зустрічалися у першій частині дня, коли старші діти ВЖЕ в школі, а малим ЩЕ не час денного сну. В теплу пору року групи проходили у церковному парку, де діти гралися, а мамочки молились та вивчали Біблію.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання 
http://www.odessabaptist.info/
Вайбер 
https://invite.viber.com/
Телеграм 
https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук 
https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб 
https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознай- омитись з ними.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь