Диякон та пастор рукопокладені у Шабо

19 листопада, в Церкві ЄХБ, села Шабо, Білгород-Дністровського району рукопокладено пресвітера та диякона. На служіння пастора присвячено Олексія Красько. На дияконське служіння благословили Романа Атаманенко.

Молитву з покладанням рук утворили пастори Микола Бузажи (Зам. Голови Об’єднання по Півдню області), Валентин Лупашко (Відп. по Білгород-Дністровський району), Павло Римський (Перша Білгород-Дністровська церква).

На урочистому зібранні пастори надали настанови з Божого Слова. Хористи та молодь прославили Господа піснями.

— Церква села Шабо активно служить людям в своєму селищі, з початку війни її двері не зачиняють ні на день. В 2023 році церква поповнилась на 11 охрещених душ. Рукопокладання нових служителів підсилить ту командну роботу, яку звершує церква Божа, — розповів пастор Валентин Лупашко.

Диякон Роман Миколайович Атаманенко народився у 1995 році. Родом із Вінниччини. На Одещину переїхав, та живе у Шабо з 2015 року. Увірував та прийняв хрещення у 2017 році. Від серця служить Господу.

В житті та служінні Роману допомагає його дружина Ілона. Разом Роман та Ілона Атаманенко виховують сина. Близько 5 років Ілона Сергіївна бере участь в дитячому служінні церкви.

Пастор Олексій Васильович Красько народився у 1975 році. Родом із Рівненщини. В 2000 році увірував та охрестився в церкві с. Орв’яниця. Із 2005 по 2019 рік служив дияконом в Золотолині. В 2019 році оселився та продовжив служіння в Шабо на Одещині.

У служінні Олексію допомагає дружина Інна. Крім всього загального, вона відповідає за молитовні групи Арцизського та Білгород-Дністровського району. Веде хороведеня у церкві. Олексій Васильович та Інна Анатоліївна виховують 10 дітей. Дві старші доньки (19 та 17 років) вже прийняли водне хрещення.

Пастор Олексій розповів, що багато хто радив, та й можливість була, з початком війни поїхати з України. Але вони відчували, що Божа воля готує їм щось тут. Зараз він з дружиною дякує Богу за Його керівництво. Господь благословляє у всьому, а служіння в церкві приносить багато плоду. За час війни 15 людей прийняли хрещення. Люди шукають Бога, тож праці на Божій Ниві багато. Зараз до хрещення готується ще 5 людей!

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Божа мудрість в щоденному житті

Читати онлайн >>>

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник.

Основи християнства по різних перекладах Біблії

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь