У Кислиці посвячено пастора

19 листопада, в селі Кислиця, в церкві «Голгофа» (пастор Анатолій Мирмир), на урочистому зібранні звершено посвячення пастора. На служіння рукопокладено Олександра Цвєткова.

Молитву з покладанням рук звершили пастори Анатолій Мирмир (“Голгофа”, с. Кислиця), Олександр Буката (Церква “Благодать “, м. Ізмаїл), та Олександр Димов ( Голова Обласного Об’єднання).

Пастор Димов, з Божого Слова надав настанову служителю та помісній церкві. Він нагадав зустріч Господа з учнями та Петром на озері, коли тричі ставив питання «чи любиш ти Мене». Там майбутній полум’яний проповідник, апостол та сопастир тричі мав на це відповісти «Так». Отже, Господь дав йому і доручення і силу пройти цим шляхом.

Пастор Олександр Вікторович Цвєтков народився у 1980 році у Кислицях. В дитинстві та юності, до армії, відвідував помісну церкву.

Пізніше, вже у 24 роки, звернувся до Господа за прощенням та у 2004 році прийняв водне хрещення в Кислицькій Церкві «Вефиль».

В 2011, приєднався до церкви «Голгофа» де й продовжує служіння Господу. Вів молодіжне служіння. Проповідував. У щоденному житті брат Олександр за фахом водій та тракторист. Все життя займається огородництвом та вирощуванням овочів.

В житті та служінні йому допомагає вірна дружина Вікторія. В них двоє діток. Вікторія Петрівна багато, близько 10 років, веде служіння недільної школи. Недільну школу відвідує багато (25-30 щотижня) дітей за нецерковних родин. Діти її полюбляють та охоче спілкуються.

Для церкви це дуже радісна подія.

Кисли́ця — село Саф’янівської сільської громади в Ізмаїльському районі. Село розташоване на висоті 12 метрів, на березі озера Катлабуг, біля притоки Дунаю. Знаходиться на відстані 22 км на схід від районного центру Ізмаїл.

До 1947 року село мало офіційну назву (рум. Câșlița-Dunăre), (укр. Кишлица-Дуньоре), того ж року було перейменовано на Кислицю. Населення становить (по даним Вікіпедії) 2973 осіб, переважно українці.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Божа мудрість в щоденному житті

Читати онлайн >>>

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

Библейское зеркало, Бернард Геце

Читать онлайн
215 страниц 5 часов чтения. Библейский тематический словарь-справочник.

Основи християнства по різних перекладах Біблії

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь