До баптистських вчених з Одеси багато запитань

Більше трьох годин віруючі не відпускали вчених. Місцевих членів церкви та переселенців цікавило багато питань, з якими вони звернулись до богословів.

Викладачі Одеської Богословської Семінарії, 27 листопада, взяли участь у зібранні Татарбунарської церкви ЄХБ, пастор Михайло Мукієнко. Після офіційного богослужіння в людям був даний час запитати вчених про те що болить.

Ректор Семинарії, доктор філософії, Олександр Гейченко та доктор служіння, В’ячеслав Герасмчук, відповідали на численні питання присутніх. Серед більш популярних, як і очікувалось були теми – чи не на цей час вказує пророче слово? Що саме написано про нас? Чому ми страдаємо, чому війна?

Семінаристи розповіли віруючим про альманах «Богомислення», https://bogomysliye.com в якому регулярно публікуються статті на важливі та актуальні теми. Наприклад, альманах, який вийшов вже під час війни присвячений тематиці «Бог серед руїн». Перед цим підіймались теми про переклади Біблії, пасторське служіння, служінню церкви під час пандемії, та інші важливі теми.

Фото – Володимир Шемчишин

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання 
http://www.odessabaptist.info/
Вайбер 
https://invite.viber.com/
Телеграм 
https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук 
https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб 
https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознай- омитись з ними.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь