Нові призначення, стратегічні плани, духовне оновлення – молимось і діємо

Служителі Одеського Обласного Об’єднання взяли активну участь у Стратегічній Конференції ВСЦ ЄХБ 2022 – Війна в Україні: молимось і діємо. Зустріч відбулася 2-3 грудня, у Центрі Християнського Життя, в Ірпені.

Голова Об’єднання, пастор Олександр Димов, взяв участь в роботі Ради ВСЦ. У комітетах попрацювали — пастор Петро Наконечний (Соціальноме служіння), пастор Руслан Ширинга (Утворення Нових Церков), Наталя Димова та Ірина Шаповал (Жіноче служіння), Дмитро Фімушкін (Інформаційний відділ), Степан Койса (Дитяче служіння).

Рада ВСЦ та комітети презентували та запропонували церквам важливі стратегічні проекти. Серед яких відкриття «Центрів Надії». В цих центрах, переважно при церквах, разом з обігрівом, окропом та підживленням телефонів, шукаючим буде надаватися духовна допомога та Євангеліє.

Пастор Руслан Ширинга був затверджений конференцією Головою Комітету Утворення Нових Церков та Благовістя ВСЦ ЄХБ. Руслан Анатолійович поділився досвідом утворенням нових церковних груп в Одесі, – за два роки, не дивлячись на пандемію та початок війни, служіння продовжують чотири нових церковних групи.

Конференція благословила розпочаток Українського Місіонерського Руху «Синергія – діємо разом». Намір – утворювати по 3 нові церкви щороку у кожному регіоні.

Духовну настанову присутнім надали: Голова ВСЦ ЄХБ, пастор Валерій Антонюк, Заступник Голови ВСЦ ЄХБ, пастор Ігор Бандура. Прославлення вів Данило Олейник.

Присутні привітали з 80-річчям та висловили подяку Аврааму Байблу. Активному християнському діячу та місіонеру, який посвячено служить в Україні за 1989 року. Завдяки йому багато служителів церков та місіонерів отримали навчання та практичне спорядження для служіння.

Стратегічне планування та заклики до плідного служіння базувалися на біблійному баченні того, що Господь надає сили та спроможність пройти Долиною Плачу. Він  контролює Свій народ. На шляху посвяченого служіння Він дасть Свої блаженства та джерела для життя, зробить вірних спроможними відновити та збудувати все потрібне для Його Слави.

 

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання 
http://www.odessabaptist.info/
Вайбер 
https://invite.viber.com/
Телеграм 
https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук 
https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб 
https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознай- омитись з ними.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь