Духовный Совет Христиан в Одесской области направил ходатайство Всеукраинской Раде Церквей

Глава Одесского Областного Объединения Церквей, пастор Александр Дымов, принял участие в обсуждении вопросов, вызванных законопроектом «№3316», на встрече Духовного Совета Христиан в Одесской области, который собрался 28 апреля, в Одессе.

 

По итогам встречи, Духовный Совет направил ходатайство Всеукраинской Раде Церквей и поддержал ее обращение в парламент, цель которого отклонить законопроект, как угрозу свободе слова и свободу выражения взглядов.

 

«Просимо Вас вжити заходів для відхилення законопроекту № 3316 про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності) як такого, що несе загрозу для конституційного права на свободу слова та свободу вираження поглядів» – указано в на станице Духовного Совета Христиан в Одесской области.

 

«Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала парламентський Комітет відхилити законопроект № 3316 як такий, що потребує доопрацювання після проведення широкого громадського обговорення. <…> Законодавство України не містить визначення поняття “гендерна ідентичність”, а тому така юридична невизначеність є додатковим підґрунтям для зловживань у цій сфері» – отмечено в заявлении Всеукраинской Рады Церквей. Полный текст по ссылке https://www.vrciro.org.ua/ua/statements/uccro-against-draft-law-3316

 

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь