Молитвенный марафон объединил церкви

Служители ВСЦ ЕХБ и пасторы – Главы Областных Объединений – совершили молитвы о нуждах народа Божьего и регионов. Более 500 человек присоединились к молитве служителей. Онлайн-трансляция вышла в прямой эфир 3 мая из студии Церкви ЕХБ «Дом молитвы», с. Недобоевцы, Черновицкой области.

 

Открыл молитвенную череду пастор Валерий Антонюк, глава ВСЦ ЕХБ, предложив слушателям текст Писания: «Не заботьтесь ни о чем, но всегда в молитве и прошении с благодарением открывайте свои желания пред Богом, — и мир Божий, который превыше всякого ума, соблюдет сердца ваши и помышления ваши во Христе Иисусе» (Флп 4:6).

Валерий Степанович пожелал, чтобы каждый служитель и христианин не просто пережил трудные времена, но получил от Господа личные уроки и стали сильнее.

 

В череде ходатайств принял участие Глава Одесского Объединения, пастор Александр Дымов. Ведущий попросил поделиться ситуацией в области и помолиться о дожде и урожае для Украины.

 

– На Одещині дощі зараз рідкість. Крім окремих населених пунктів на півночі, де були невеличкі опади, регіон потерпає від засухи.  Ми надіємось тільки на милість Божу, тому що розуміємо, що Слово Боже являється незмінним. Христос сказав що ми набагато вартніші малих птахів, тому розуміємо, що Господь не залишить нас без Своєї милості. Тому просимо Його про милість, про дощі які принесуть гарний врожай. 

 

Александр Николаевич совершил молитву об урожае:

 

Отче наш Небесний, 

Ми до Тебе звертаємось з подякою за Твою благодать, за Твою милість і Твій мир, який Ти дарував нам в Ісусі Христі. І ми вдячні Тобі, Господи, за те що можемо приходити до Тебе як до Батька нашого Небесного, Який чує і посилає нам щоденного хліба.

Господи, ми молимо Тебе про врожай для нашої країни. Ти бачиш, що зараз в Одеській області і в багатьох областях немає дощів. Але ми знаєм, що якщо Ти пошлеш врожай, то він буде незважаючи на відсутність дощів, чи на якісь причини. 

Тому ми молимо, Тебе, Господи, даруй нам милість Твою, пошли гарний врожай. Щоб кожна людина в Україні мала хліб та до хліба.

Допоможи, щоб народ наш бачив Твою руку і милість. Щоб люди були вдячними. Не забували дякувати Тобі за благодать і все, що Ти посилаєш в їхньому і нашому житті.

Веди нас, Господи, направляй. Нехай Твоє Ім’я буде звеличене і прославлене в усьому, наш Вічний, Живий Бог – Отець, Син та Святий Дух. 

Амінь

 

Также, пастор Олег Овсий, Глава Полтавского Объединения, молился о людях, страдающих в эти дни. 

Глава Винницкого Областного Объединения, пастор Владимир Вузий, совершил молитву о медиках. 

Пастор Александр Кобзар, глава Донецкого Объединения, молился за мир в Украине.

О властях и Украине молился глава Киевского Областного Объединения, пастор Михаил Андрашко

Глава Ивано-Франковского Областного Объединения, пастор Василий Худяк, совершил молитву о молодом поколении служителей Христовых.

Пастор Ярослав Троць, Глава Волынского Областного Объединения, молился о благословении в семьях украинцев.

О пробуждении  и поиске Бога в Украине молился пастор Павел Смоляков, Глава Херсонского Областного Объединения.

Глава Черновицкого Объединения, пастор Манолий Даник, совершил молитвы о поместных церквах.

 

Видео запись Молитвенного марафона и другие смотрите на Ютуб-канале Одесского Областного объединения.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь