Эмоциональный заряд для особенных детей

 

В Церкви «Вефиль» г. Южный, пастор Олег Гузик, 3-5 января, благодаря усилиям Фонда «Остров надежды», особенные дети и их родители отдохнули в дневном лагере. Каждый день, волонтеры проводили насыщенную специальную программу, разработанную с учетом потребностей деток.

 

Степан Койса, руководитель служения «Остров надежды» и координатор Детского Отдела Областного Объединения, рассказал подробнее:

 

– З 3 по 5 січня на базі Церкви «Вефіль» ОБФ «Острів надії» організував та провів табір для особливих дітей.  Директором і основним режисером, і керівником проекту була Світлана СтанєваЗа основу програми взяли розробку Доктора Терези Сіансіоло (DrTheresa Cianciolo), якій ми дуже вдячні за допомогу в підготовці волонтерів та менторство.

 

Наша команда любить вигадувати нові проекти і не просто заради новизни, а виходячи із потреб! Вся програма була складена з урахуванням особливостей діток з обмеженими можливостями та спрямована на реалізацію їхнього творчого потенціалу, розвиток та формування їх життєвих навичок.

 

Насичене подіями перебування у таборі дало дітям величезний емоційний заряд на весь рік.  Дозволило прорвати стіну ізоляції та почуття самотності перед труднощами, з якими стикаються не лише діти, а й їхні батьки.

      

Важливо, що на короткий час, 3-4 години, батьки також могли відпочити в таборі від свого звичного клопоту. Батьки радісно спілкувались за кавою та смаколикамиадо кожної дитини прикріплювався свій волонтер-друг! Цими друзями були вихованці старшої групи нашого Острова і треба сказати, що вони чудово впоралися зі своїм завданням.

 

Хочеться подякувати всім волонтерам за участь, а також @Маруся Лукашова за фінансову підтримку, нехай Бог віддасть вам сторицею.

 Программа доставляла неподдельную радость детям

Планирование и организация – командная работа

Дружная команда – залог успеха

Радость детям на весь год

 

Также, вам будет интересно: 

 – – – – – –

Красочно иллюстрированная книжка для детей с крупным шрифтом.
Почему Иисус рассказывал притчи? ЧТО ТАКОЕ ЦАРСТВО ИИСУСА? КАК ВОЙТИ В ЦАРСТВО ИИСУСА? Как нам следует жить? ГДЕ НАХОДИТСЯ ЦАРСТВО ХРИСТА?

Подробнее

– – – – – –

 Читання цих історій покаже вам та вашій дитині, як люди з Біблії розмовляли з Богом. Ми також можемо мати з Ним дружбу через молитву. Кожна історія містить посилання на Святе Письмо, запитання, яке зосереджується на історії, щось, що слід помітити на малюнках, та урок, який діти засвоюють протягом дня.

– – – – – – 

Приповісті Соломона багато чого можуть навчити для щоденного життя.

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь