Гроно плодів служіння в Одеському «Домі молитви»

8 жовтня, в Церкві «Дім молитви» (пастор Едуард Гукасов), в Одесі, святкували Свято Жнив. Велике зібрання вітали гурти та хор, наставляли пастори та проповідники. В богослужінні взяли участь численні гості та представники гілок служіння церкви, представники адміністрації, медикині та представниці громадськості.

Гігантське (70-кілограмове) гроно винограду на фасаді церкви символізувало Божу милість до людей.

Представник Адміністрації Київського району Одеси – Денис Баранов – подякував Богу за можливість збиратися та вклонятися Йому в такий складний час. Від імені керівництва подякував братам та сестрам за допомогу, яку надає церква «Дім молитви» мешканцям району. Матеріальну та духовну.

Медикині Одеського обласного госпіталя інвалідів Великої Вітчизняної війни – Генеральна директорка, Начальниця медичної служби та Завідуюча реабілітаційним відділенням – привітали зібрання та поділилися емоціями.

– Звичку дякувати в нас виховують з дитинства. Але саме зараз, коли страшна війна загострила відчуття люті та страху, серце тішить саме вдячність. Ми вдячні Збройним Силам та Богу. Дякуємо й вам за допомогу. Не одноразову, а кожного разу коли є потреба. Продукти харчування та ваша підтримка дуже важливі для поранених та хворих, – підкреслила директорка. І я вдячна Богу за те що він дає нам сили для цієї спільної праці.

Керівниці комітету багатодітних родин Київського району Одеси дякували пастору та церкві за підтримку людей та дітей.

– Нажаль, половина багатодітних родин району емігрували. Але ті хто залишилися та приїхали з інших регіонів відчувають допомогу «Дома молитви» та Едуарда Едуардовича. Наші дівчата, ми не отримуємо за це платню, але кожного дня вони на передовій. Харчування, ванночки, житло, та інша допомога, яку ми разом надаємо родинам. На радість, в них ще народжуються дітки та поповнюють кількість українців, розповіла Лариса Георгіївна. Керівниця вручила церкві «Подяку».

Після зібрання продовжилося вже неформальне спілкування відвідувачів.

Сьогодні ми віддавали подяку Всевишньому за рясний урожай. Наш хор і духовий оркестр церкви подарували нам неймовірні музичні миті. Серця наповнилися радістю та вдячністю.
Ми створили інсталяцію – квітучу мапу нашої України – країни, яка росте та процвітає. Фрукти та овочі прикрасили її та нагадали нам про багатство нашої природи, щедрість та милість Небесного Батька до нас.
На подвір’ї було встановлено величезне гроно винограду. На її виготовлення якого було використано 70кг винограду. Дякуємо кожному, хто розділив з нами цей особливий день. Нехай вдячність Господу та радість наповнюють ваші серця завжди! – поділилися радістю організатори.

Переглянути фото можна за посиланням https://drive.google.com/…/1wZg…

Відео запис зібрання https://www.youtube.com/watch?v=P83YNnF9zu4

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Утраченное искусство ученичества, Иван Эймс
Он воспитал нескольких учеников, которым, в свою очередь, тоже предстояло воспитать учеников и т. д., пока Благая Весть не распространится во все концы земли.
В основе этой книги — изучение Слова Божьего и личный опыт тех, кто готовил учеников, воспитывал делателей во имя Христа.
Те концепции и принципы, которые предлагает данная книга, не имеют ничего общего с теорией быстрого роста и мгновенного созревания — настоящий рост требует времени и слез, любви и терпения. Читать онлайн

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь