За все дякуйте – Одеська Алілуя!

В Одесі, в церкві ЄХБ «Алілуя» (пастори Володимир Помазков та Джонг Хан Кю), 15 жовтня, дякували Богу. На свято Жнив, братерську церкву, відвідали пастори та хор з одеського «Дому молитви» (пастор Едуард Гукасов).

Незважаючи на важкі для усіх часи, церква була наповнена людьми, які щиро вклоняються Господу!

Актив церкви та пастор Джонг Хан Кю належать до корейської діаспори Одещини, то ж свято було прикрашено колоритними виступами та вбранням. Смачні національні страви, після богослужіння, оцінили усі присутні.

Емоційний допис на сторінці церкви «Дім молитві» є добрим свідком благословенного свята:

– Сьогодні ми відзначили свято подяки, відвідавши прекрасну церкву “Алілуя” в Одесі разом із нашим хором.

Пастор Павло Бабенко завів нас у глибокі роздуми, говорячи проповідь на Матвія 3:12 та запитавши: “Хто ти в Божих очах?” Проповідь нагадала нам про важливість зрозуміти своє місце в Божому плані.

Пастор Едуард Гукасов наголосив на важливості вдячності та показав, як вдячне серце може змінити наше життя. Вдячність – це ключ до щасливого і вдячного життя перед Богом.

Спів нашого хору лунав настільки емоційно, що кожна нота лунала не тільки в наших вустах ай в наших серцях. Групові виступи принесли радість і об’єднання всіх нас у молитві та спільній вдячності.

Дякуємо всім, хто приєднався до нашого свята сьогодні, та всім, хто робить цю церкву такою особливою. Нехай наше об’єднання віри та вдячності продовжує рости та розвиватися для слави нашого Господа.

 

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Утраченное искусство ученичества, Иван Эймс
Он воспитал нескольких учеников, которым, в свою очередь, тоже предстояло воспитать учеников и т. д., пока Благая Весть не распространится во все концы земли.
В основе этой книги — изучение Слова Божьего и личный опыт тех, кто готовил учеников, воспитывал делателей во имя Христа.
Те концепции и принципы, которые предлагает данная книга, не имеют ничего общего с теорией быстрого роста и мгновенного созревания — настоящий рост требует времени и слез, любви и терпения. Читать онлайн

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь