Між нами дівчатами

Волонтер «Остріва Надії», Жанна Середа, проводить дівчачі зустрічі у Южному. Група «Між нами дівчатами» вже двічі зустрічалась у минулому місяці. Добра ініціатива продовжується.

Підлітковий вік – це час змін. Підлітки вразливі. Вони легко можуть потрапити у тенета шкідливих звичок, а це – крок до серйозних проблем у дорослому віці. Досить часто батьки не в змозі дати раду проблемній поведінці своєї дитини. Дитячий центр «Острів Надії» приділяє цьому особливу увагу.

Як зарадити проблемам підлітків? Єдиний спосіб здолати проблеми цього віку – знати про них усе й бути до них готовими. Над цим питанням постійно працюють наші волонтери!

Особливо чутливо переживають цей період дівчата. Саме дівчачі теми піднімаються на клубах «Між нами дівчатами». Вони проходять в домашній обстановці у волонтерів вдома, дівчата вчяться готувати блюда, випікають, пригощаються.

У неформальному спілкуванні волонтер, такий як Жанна Середа, піднімає важливі «секретні» питання, які дівчата в такій довірчій обстановці більш охоче обговорюють з лідером аніж з батьками.

“У лютому такі зустрічі відбулись двічі. Служіння продовжується”, – вазуює в щомісячному звіті керівних Благодійного Фонду “Острів Надії”, Степан Койса.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Размышления для юношей

Читать онлайн>>>

Божа мудрість в щоденному житті

Читати онлайн >>>

Путеводные истины

Читать онлайн >>>

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь