Молитва про служіння відділів Об’єднання у 2023

17 січня, в Обласному Об’єднанні, для звіту та молитви зібрались керівники відділів Об’єднання. Голова Об’єднання, пастор Олександр Димов, спрямував спілкування в неформальному напрямку, що допомогло відверто поділитися благословеннями та викликами.

Наталя Димова (Сестринське служіння) закликала молитись за сестер та церковні громади. Міжцерковна команда сестер це активні та досвідчені робітниці, що готові підтримувати жінок не тільки емоційно, але розуміють потреби жінок, матерів та молодих сестер, й готові допомагати.

Петро Наконечний (Соціальне служіння, Сімейне служіння) розповів про багато викликів військового часу. Величезний обсяг гуманітарної та соціальної допомоги надають та отримують віруючі з різних громад. Налагодження комунікації, логістики та взаємодії є делікатним та напруженим процесом.

Степан Койса (Дитяче та Підліткове служіння) звернув увагу на важливість церковного виховання дітей та підлітків. Служіння дітям не може бути обмежено однією недільною школою. Життя дітей набагато ширше за це. Там, де нема достатньої уваги до дітей, починається безстрокова «боротьба з гаджетами»…  Степан Федорович поставив на молитву плани про міжцерковні заходи (дитячі поїздки, табори, зустрічі, та інше) на наступний рік.

Ігор Юсенков (Капеланське служіння) розповів про різноманітне служіння капеланів військовим, ув’язненим, у лікарнях та пасторському консультуванні нецерковних людей. Під час бойових дій це накладає додаткові умови та специфіку служіння, психологічне та духовне навантаження. Окремою темою було обговорено необхідність служіння людям з посттравматичними пошкодженнями, котрих з часом стає все більше.

Руслан Ширинга (Відділ Утворення Нових Церков) поділився радощами та труднощами служіння. З різних ініціатив, утворення нових церковних та учнівських груп, мають стабільний розвиток 3 нові церкви в Одесі. Служіння «Одеса для Ісуса 2025» прогресує. В молитовних планах – 5 нових церков у 2023 році.

Дмитро Фімушкін (Інформаційний відділ) закликав більш сміливо звітувати та висвітлювати діла служіння та церковне життя. Це призводить до багатьох подяк Господу та надихає для співпраці. Біблія дає приклади, коли важливо «А щоб знали і ви щось про мене, та що я роблю, то все вам розповість Тихик, улюблений брат і в Господі вірний служитель» (Ефес 6:21). Дмитро закликав опублікувати хронологію життя кожної помісної церкви. Надати слово у Обласних ЗМІ служителям, робітникам та активним помічникам.

Заступники Голови Об’єднання, пастори Володимир Помазков та Ігор Кучер, поділилися досвідом вирішення складних актуальних питань. Серед них душеопікунство чоловіків, підтримання у них віри та чистого сумління та інших питань сьогодення.

Пастор Олександр Димов закликав молитися за багатьох служителів, церков, місій та об’єднань, що активно допомагають Одещині в служінні та гуманітарних питаннях. Служителі звершили молитву про розвиток у 2023 році.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь