Пастори відвідали поранених у Бахмуті

Пастори-капелани відвідали шпиталі у Бахмутському регіоні. Пастор-капелан Ігор Юсенков з братами відвезли допомогу місцевим та проповідували військовим у шпиталі. Проповідники спілкувалися з пораненими бійцями та медиками.

Для налагодження неформального спілкування брати привезли, крім всього іншого, кава-машину. Брати робили напої усім бажаючим та спілкувалися від серця до серця. Сотні порцій були використані досить швидко. Серед багатьох бесід та зустрічей були несподівані, коли хлопці з передової нагадували, що слухали настановлення капеланів ще у тилових частинах.

– Ваши проповіді, молитви та відповіді на запитання тоді, дуже підтримували мене вже тут, коли життя та смерть зустрічаються досить часто, – розповів один з чоловіків, котрий бував на зібраннях раніше у тилу, а зараз захищає людей під Бахмутом.

Як відбувалося спілкування більше розповів пастор Ігор Юсенков:
– Чай, смачна кава, смаколики та щирі розмови з пораненними та медиками. Багато історій Божої допомоги в жорстоких обставинах війни.

Багато болю і страждань від пережитого і потреба в духовній підтримці щоб пройти те що попереду. Біля 300 чашок кави і чаю. Християнськи молитовники. Не відмовляється ні хто. 

А ще молитви за відновлення сил та здоров’я, за родини , за перемогу та мирне небо.І головне, за навернення до Спасителя Христа.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь