Навчальний рік не буде простим. Але Господь допоможе

В останню неділю серпня, 28 серпня в цьому році, традиційно, церкви благословляли дітей на навчальний рік. Одні церкви почали недільну школу. Інші – молились за дітей, які пішли до шкіл у Польші, Італії, Німеччині то що.

Пандемія навчила, що форма навчального процесу може бути різною – крім звичайних класів є домашнє навчання, видалене через інтернет… у кожній ситуації, громади шукають можливості.

Наприклад, сестра Іліна Подолян, з церкви «Сходження», працює викладачем. Зараз вона проводить заняття з Італії, де тимчасово перебуває.

– Процесу дуже шкодять повітряні тривоги, – скаржиться Іліна Степанівна – Вимушені робити непередбачувані перерви, а це дітям заважає зосереджуватись.

Але є й гарні повідомлення. Пастор Віталій Нагорний, з Щетинської церкви «Нове життя» ділиться радістю:

– Приветствую вас наши дорогие друзья, молитвенники. 28 августа состоялась молитва благословенния учащихся перед началом учебного года. Молились за хорошую успеваемость, хороший педагогический состав, и хорошее окружение для наших учеников. Благовенного учебного года, дорогие!

Молимось і ми за дітей та батьків. Бувало трохи таке, коли відповідальність за навчання дітей, батьки перекладали на школи, як саму собою зрозуміле. Хай Господь дасть сил, відповідальності та мудрості вчити своїх дітей. Піклуватись про науки, виховання та віру з любов’ю.

Дмитро Фімушкін.
На фото – благословіння дітей церкви “Нове життя”, Щецин.

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –
ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознай- омитись з ними.
Читати он-лайн

Хождение с Богом
Джон Чарльз Райл

Упрощенный и сокращенный вариант книга епископа Д.Ч. Райла “Практическая религия”.
В настоящее издание добавлена глава “День Господень”, потому что она представляет простое и ясное изложение библейских принципов, а также показывает их применение в совершенно разумной и реалистичной манере.

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

Автор отвечает на этот вопрос, показывая, как конечные цели Бога формируют Его волю для нас. Показывает принципы того, как Бог направляет нас в практических ситуациях, таких как призвание и брак, и подчеркивает много важных библейских советов.

Серия «Спердженские проповеди»

Он-лайн библиотека Эквалибра

Бумажный вариант:
Истинная пища и истинное питие. Том 1
Доказательство любви. Том 2
Ожидающая церковь. Том 3
Человекам это невозможно. Том 4
Взгляд на Иисуса. Том 5
Возрастание в благодати. Том 6
Сокровища благодати. Том 7
Странный выбор Бога. Том 8
Христос распятый. Том 9
Визит на Голгофу. Том 10

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь