Рух відновлення України зібрав Форум Волонтерів в Одесі

Голова Одеського Обласного Об’єднання, пастор Олександр Димов, разом з заступниками та пасторами церков Одещини взяли участь в Першому Волонтерському Форумі Півдня України, одному з важливих заходів руху «Рух відновлення України», що відбувся 30 серпня, в Одесі.

Подія зібрала більше 200 учасників. Зібралися волонтери, представники громадськості, благодійних організацій та фондів, церков та релігійних об’єднань з Одещини, Миколаївщини, Херсонщини та Кривого Рога, пастори церков Ізмаїльського, Білгород-Дністровського, Одеського районів, Півночі Одещини. Військові капелани.

Також були присутні представники протестантських союзів, волонтерських та громадських організацій з США, Румунії, Молдови та Болгарії, які надають гуманітарну допомогу Україні.

Крім вже досягнутого, живо обговорювались питання підтримки людей в осіннє-зимовій порі року, які вже скоро. Також, крім обговорення різних важливих тем, були створені молитви за мир в Україні, захисників, цивільне населення та найскорішу перемогу. Пастор Олександр Димов привітав присутніх та нагадав біблійне підґрунтя служіння ближньому.

Керівництво Одещини, представлене у особі першого заступника голови Обласної Ради, Олега Радковського, Головою Одеської Районної адміністрації Юрієм Круком, керівниками поліції та прикордонної служби, відзначили активістів почесними знаками та подяками.

Пастори, капелани, церкви, союзи та об’єднання, за самовіддане служіння українському народу були відзначені Почесними Грамотами та Подяками від голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Серед них – Фонд «Острів надії», церква «Благодать», Обласне Об’єднання тощо.

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –
ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознай- омитись з ними.
Читати он-лайн

Хождение с Богом
Джон Чарльз Райл

Упрощенный и сокращенный вариант книга епископа Д.Ч. Райла “Практическая религия”.
В настоящее издание добавлена глава “День Господень”, потому что она представляет простое и ясное изложение библейских принципов, а также показывает их применение в совершенно разумной и реалистичной манере.

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

Автор отвечает на этот вопрос, показывая, как конечные цели Бога формируют Его волю для нас. Показывает принципы того, как Бог направляет нас в практических ситуациях, таких как призвание и брак, и подчеркивает много важных библейских советов.

Серия «Спердженские проповеди»

Он-лайн библиотека Эквалибра

Бумажный вариант:
Истинная пища и истинное питие. Том 1
Доказательство любви. Том 2
Ожидающая церковь. Том 3
Человекам это невозможно. Том 4
Взгляд на Иисуса. Том 5
Возрастание в благодати. Том 6
Сокровища благодати. Том 7
Странный выбор Бога. Том 8
Христос распятый. Том 9
Визит на Голгофу. Том 10

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь