Обласна Рада – фінанси, допомога, генератори, церковний календар

20 січня, в Першій Одеській Церкви провела засідання Обласна Рада Одеського Об’єднання церков ЄХБ. Голова Ради – пастор Олександр Димов. Заступники – пастори Володимир Помазков, Ігор Кучер, Миколай Бузажи. Секретар засідання – пастор Сергій Кричун. Пастори звершили молитви про церкви області, звітували по служінню за рік та планували майбутні кроки.

Станом на осінь 2022 року чисельність членів помісних церков братства в Одеській області становила 6501.

Ревізійна комісія доповіла про перевірку фінансового обліку пожертв на Об’єднання. Участь церков у загальних проектах може бути у різний спосіб, серед яких пожертви – суто біблійний та такий, що доступний кожній, чисельній та маленькій, помісній громаді. Наприклад, у перерахунку на одного члена церкви, гарний приклад у пожертвах дала церква у Нерубайському.

Загалом у воєнний час рівень пожертв знизився. Але за рахунок церков, які пожертвували більше розрахункового, бюджет Об’єднання (заплановане служіння) був майже виконано. Пастори звершили молитву про Божу турботу, благословення та ревність церков у справах пожертв.

У 2022 році Об’єднання звершило великий обсяг у координації та логістиці гуманітарної допомоги та соціального служіння церквам. Це було відчутною допомогою людям. Пастори наголосили, що корисним у цьому може стати як що ті хто жертвує будуть знати конкретні потреби, про «замовлення» необхідного та інформацію про служіння на місцях.

Значну роль у соціальному служінні відіграють великі (ресурсні) місцеві церкви. Було багато прикладів допомоги від церкви до церкви. Наприклад, великі церкви та Об’єднання активно допомагають маленьким церквам у придбанні генераторів. Є бажання подібні взаємодії розвивати.

Серед питань порядку денного обговорювався процес прийняття церквами загального, григоріанського, календаря у проведенні церковних свят. Загальна тенденція зрозуміла, але кожна помісна церква може чинити на свій роздум, виходячи з пріоритетів,  загальному сприйняттю громадою та доцільністю.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Це досить об’ємний випуск (330 с.) з гаслом Contra spem spero – Без надії сподіваюсь! У ньому 17 статей, присвячених богословському осмисленню російській війни проти України. Особливо хочеться підкреслити, що починаючи з цього числа, Альманах виходить у вигляді двох окремих томів – один українською та іншій російською мовою. Сподіваємося, що в перший тиждень лютого ми отримаємо друковані копії та розпочнемо презентації цього випуску. Також буде можливість придбати електронну версію журналу. https://bogomysliye.com/


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь