Одеситам у Європі є чим зайнятися

Одесити взяли участь у конференції «Місія в Європі», 27-28 січня, в Біблійній Церкві Варшави. Пастори Валерій Антонюк, Ігор Бандрура, Володимир Шемчишин, Роман Вечерківський та інші відомі спікери, спонукали братів відкривати церкви та служити українським біженцям, там де вони є зараз.

У спілкуванні взяли участь 140 учасників з 8 країн Європи (Польща, Чехія, Словаччина, Австрія, Німеччина, Франція, Португалія, Україна). Були представники майже 20 груп та церков, які служать українцям саме у Польщі.

– Делегация то церкви “Новая жизнь”, также была на Конференции! Бог делает огромную работу сейчас в Польше, а мы Его работники. Слава Богу, что Он нас использует как своих сотрудников на Божией Ниве, – повідомляє пастор Віталій Нагорний.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Це досить об’ємний випуск (330 с.) з гаслом Contra spem spero – Без надії сподіваюсь! У ньому 17 статей, присвячених богословському осмисленню російській війни проти України. Особливо хочеться підкреслити, що починаючи з цього числа, Альманах виходить у вигляді двох окремих томів – один українською та іншій російською мовою. Сподіваємося, що в перший тиждень лютого ми отримаємо друковані копії та розпочнемо презентації цього випуску. Також буде можливість придбати електронну версію журналу. https://bogomysliye.com/


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь