Обласне Об’єднання звершує служіння безперервно

Мир вам, дорогі брати та сестри, служителі! 

Христос воістину воскрес! 

 

Служіння церкви Христової в Одеській області триває безперервно, незважаючи на карантин та зовнішні обставини. Слово Боже проповідується, люди як і раніше отримують спасіння та відповіді на молитви. Слава Ісусу Христу!

 

Служіння команди Обласного об’єднання триває також. Ми відвідуємо церкви (в тих форматах, які можливі в нинішніх умовах), допомагаємо у вирішенні різних питань по служінню церков області, представляємо інтереси церков на різних рівнях. 

 

 Сердечно дякуємо вам, хто молиться, а також фінансово підтримує це служіння. Нехай Бог рясно воздасть вам Своїми благословеннями!  

 

 Також просимо вашої подальшої молитовної та матеріальної підтримки служіння Обласного Об’єднання, тому що карантин приніс нові виклики і труднощі. 

 

 Обласне Об’єднання живе та звершує служіння тільки завдяки пожертвам церков області та небайдужих людей. Тому ми молимось, щоб Господь послав необхідні кошти для Об’єднання. 

 

 Якщо Ви з Вашою церквою готові стати Божою відповіддю на наші молитви, приймемо все з вдячністю. Нехай благословить всіх вас Господь!

 

 З любов’ю, во Христі,

Пастор Олександр Димов,

Голова Обласного Об’єднання Церков ЄХБ в Одеській області

 

 Пожертвувати можна будь-яким зручним способом. Деталі в розділі «Пожертви» http://www.odessabaptist.info/ru/partnership-ru/donation-ru

Або зв’яжіться з нами іншим шляхом.

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь