Звернення ВСЦ ЄХБ до пасторів і відповідальних служителів щодо послаблення карантину і богослужінь

 

Вітаємо вас, дорогі служителі!

 

Дякуємо вам за вірне служіння у цей кризовий період та здатність робити необхідні зміни щодо формату зібрань в житті церков!

 

Ми свідомі того, що Бог допустив цей період в нашому житті і ми маємо взяти відповідні уроки, і бути готовими до нових викликів після зняття карантину.

 

В деяких регіонах ми маємо випадки захворювання і є небезпека для життя і здоров’я членів церков та служителів. Тому ми маємо займати помірковану позицію щодо поступового відновлення повноцінного служіння помісних церков.

 

За результатами останніх зустрічей з представниками влади і проведених консультацій, ми можемо проводити зустрічі в домах молитви дотримуючись необхідних норм карантину.

 

Тому для більшості церков вже сьогодні не є проблемою поступове відновлення служіння з дотриманням карантинних вимог та особистої гігієни.

 

Великі церкви можуть розглядати можливість проведення зібрань та звершення інших священнодій, організовуючи богослужіння у кілька змін.

 

Ситуація в різних регіонах України є різною. Для цього просимо уважно дослідити обстановку, зважати на рекомендації місцевої влади у вашому регіоні, і прийняти зважене рішення, пам’ятаючи про відповідальність вас як служителів церков за наслідки.

 

Молимося про Боже благословення, мудрість, Його керівництво, відповідальність та обачність пасторів і братерських рад у прийнятті правильних рішень.

20 травня 2020 року

Правління та члени Ради ВСЦ ЄХБ

 

Источник на Сайте ВСЦ ЕХБ 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь