Одинадцять друзів Самуїла дорослішають

У церкві ЄХБ «Вефіль» (пастор Олег Гузик), м. Южний, справили випуск дошколят з Центру Розвитку Дитини «Самуїл» (керує Степан Койса). Разом з батьками та вихователями діти провели програму свята. Молитву благословення звершили на богослужінні церкви. Тепер одинадцять малюків готові до загальної шкільної програми.

Протягом навчального року – повідомила Анна Кривоязенко, інформаційник дитячого служіння, – діти навчилися читати по складам прості речення. Навчилися рахувати в прямому та зворотньому напрямках. Розв’язують  задачі на логіку.
На часах духовності знайомим дітей с Ісусом Христом, за допомогою уроків творчості розвиваємо дрібну моторику пальців, уяву, творчі здібності, формуємо акуратність і концентрацію уваги, даємо можливість дітям відчути себе особливими і унікальними.
У червні місяці наші діти «Центру Розвитку Дитини» стали випускниками і вже скоро на них чекатиме новий етап у житті – школа. Бажаємо нашим випускникам доброї дороги!

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

 

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь