За допомогою волонтерів «ізпоміж себе» – Трійця підтримує 600 людей

Церква «Трійця» (пастор Сергій Рибаков) має унікальний досвід організації людей. Невелика церква регулярно опікує близько 600 нужденних людей, більшість з котрих тимчасові переселенці та люди похилого віку. Сергій Леонідович розповів що:

– Господь дав можливість та ми взялися за це діло дуже ревно. Постійно збирали людей та допомагали продуктовими наборами. Через деякій час це стало дуже важко нашій невеликій команді.
Ми запропонували людям, що приходили за помічу, взяти на себе частину навантаження. І дехто погодився. Господь допоміг знайти «ізпоміж себе» людей які роблять більшу частину діла. При нашій координації біля 600 людей щомісяця отримують допомогу.
Щотижнево, по п’ятницях, збирається 150-200 людей. Актив веде облік та запрошує коли кому приходити. Фасують та видають продукти. Допомагають одне одному.
Це дало можливість церковній команді зосередитися на хлібі духовному. Кожного разу співати християнські пісні, проповідувати Слово. Ми із радістю запрошуємо благовісників брати участь у благовісті людям.
Є серед людей, хто став відвідувати недільні зібрання церкви. Багато хто бажають охреститися, але ми підходимо до цього обережно. Духовна робота проводиться з жінками – неформальні зустрічі впливають на них більше ніж богослужіння.
Дякуємо Господеві що Він у такий незвичний спосіб благословляє людей та нас.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

 

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь