Пастор Руслан Ширинга у Бахмуті

Пастор Руслан Ширинга, пастор Одеської церкви «Дім молитви для усіх народів» та Керівник відділу УНЦ Одеського Обласного Об’єднання, на початку грудня відвідав Бахмут.

По ділах служіння брати мають багато зустрічей з місцевими братами та сестрами. У місцевій Церкві ЄХБ збирається біля 160-170 відвідувачів. Поклоніння Богу триває в умовах постійної небезпеки. Вікна вишибені (та відремонтовані), стіни посечені… Але постраждалих немає, каже пастор. Хоч «брат Андрій назбирав вже півведра уламків», розповідає місцевий служитель.

Брати будуть в місті деякий час. Бахмут потребує посиленної молитовної підтримки. Короткі фото та відео-розповіді пастор поширив у ФБ.

— Бахмут 05.12.2022. Дуже жахливо. І де Господь при цьому всьому? Він тут серед руїн, страждання і болі. І деякі фото це пітвердження цьому. Господи допоможи і збережи. Плануємо бути тут ще декілька днів. Служимо нашім воїнам і людям. Потребуемо ваших молитв, — написав Руслан Анатольович на своїй сторінці у ФБ.

      

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання 
http://www.odessabaptist.info/
Вайбер 
https://invite.viber.com/
Телеграм 
https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук 
https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб 
https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

 

ДУХОВНИЙ ЗРІСТ
САМОНАВЧАННЯ

КНИЖКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Книжка «Маленькі рученята вчаться молитись», відомої дитячої письменниці Керін Макензі, тепер є українською!

Це цікава, ілюстрована книжка, по якій легко навчити дитину молитись. Розповісти їй про біблійне вчення про молитву з різних сторін. Біля 60 розділів про молитву, біблійних героїв що молились та Ісуса Христа. Запитання по тексту, та завдання на уважність, по малюнкам.

135 біблійних питань та відповідей для хлопчиків та дівчаток

Запитання та відповіді у цій книжці допоможуть вам краще розуміти Біблію. Якщо вас у сім’ї кілька дітей, то нехай хтось один ставить запитання, а інший відповідає. Це допоможе вам краще ознай- омитись з ними.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь