Пастори Бондар та Закутний посвячені на служіння

Сьогодні, 30 липня, відбулося рукопокладення на пасторське служіння Ярослава Бондара (Церква “Нове Життя”) та Дениса Закутнього (Церква “Слово Життя”). Урочисте богослужіння звершено в церкві “Дім молитви для всіх народів”, (пастор Руслан Ширинга), в Одесі. Молитву з покладанням рук звершили Голова Обласного Об’єднання, пастор Олександр Димов та пастор Руслан Ширинга, Керівник комітету УНЦ та лідер руху «Одеса для Ісуса 2025».

Пастор Ярослав Бондар в Одесі живе та служить з весни 2022 року. За благословенням церкви «Дім молитви для усіх народів», цього року, розпочав служіння нової церкви «Нове Життя», яка збирає людей на Академіка Філатова, 2/1 (жк Манхетен), біля площі Толбухіна.
Ярослав – 1995 року народження. Увірував та охрестився у 2012 році, у Добропіллі, Донецької області, у церкві Світло Євангелія (пастор Ігор Гутнік). Вчився в Універі в Донецьку та закінчував вже в Одеському. Християнська освіта – ОБС (підліткове служіння) та УБТС (молодіжне лідерство). Планує поступати на пасторське відділення УБТС.
В житті та служінні поруч з Ярославом, його дружина – Єлизавета. Роботи багато, та й церква тільки формується, то ж поміч від помічниці різна, особливо у служінні дівчатам-підліткам.

Пастор Денис Закутний живе в Одесі з 2018 року. Денис народився у 1998 році в Амвросіївці, на Донеччині. Увірував в Одесі в 2018, а згодом, в 2019 році, під час роботи у Чехії прийняв хрещенні в баптистській церкві у Празі. Після повернення в Одесу, у 2020 році, брав активну участь у служінні церкви «Дім молитви для усіх народів». За благословенням церкви, у 2022 році, розпочав служіння нової церкви «Слово Життя», яка збирає людей на Іглезія, 1.
В служінні Денису допомагає його дружина Софія.

Пастор Руслан Ширинга поділився планами щодо відкриття нових церков в Одесі:
– Наприкінці 2020 року був започаткований проект  «Одеса для Ісуса 2025» ціллю якого є започаткувати 25 нових церков в Одесі до кінця 2025 року.
Наразі маємо сім нових церков і в продовж цього тижня були рукопокладені три пастора в церквах «Одеська Біблійна Церква», Церква «Нове життя», Церква «Слово Життя». Це особливий і неймовірний час Божої праці в Одесі. Дякуємо всім хто з нами. Маємо і надалі потребу в ваших молитвах і всебічному сприянню розвитку Божого Царства в нашому місті і по всій нашій країні.
Незабаром планується відкриття Біблійної Церкви «SynergyChurch» в Одесі. Мріємо, молимось і діємо про відкриття церков «SynergyChurch» в кожному обласному місті нашої країни. Я переконаний що Бог змінює людей в Церквах і чим більше буде помісних церков тим більше буде спасенних людей.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Джоул Р. Бики Побеждая мир. Благодать для победы в ежедневной битве

Посмотреть в онлайн-библиотеке

Бумажный вариант

Важное чтение для каждого христианина, который серьезно относится к следованию за Христом.

Божа мудрість в щоденному житті

Читати онлайн >>>

Путеводные истины

Читать онлайн >>>

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь