Рукопокладено пастора в Церкві с. Санжійка

23 липня, в Церкві ЄХБ с. Санжійка, Овідіопольского району, рукопокладено пастора. На пасторське служіння посвячено Дем’яна Пищала. На урочистому недільному зібранні громади молитву з покладанням рук утворено пасторами Олександром Димовим (Голова Обласного Об’єднання) та В’ячеславом Щербаковим (Церква «Воскресіння», Чорноморськ). Радість санжійців розділили віруючі з сестринських та материнської церков.

При великому зібранні народу, пастори надали настанови та підбадьорення з Божого Слова місцевим братам та сестрам. Хор та віруючі славили Господа у піснях, привітаннях, напоумляннях та молитвами. Після богослужіння святкували та раділи вже у неформальному святкуванні.

Пастор Дем’ян Дмитрович Пищала народився у Санжійці у 1973 році. Все життя його проходило у Чорноморську. Хоча за фахом Дем’ян Дмитрович електромеханік, багато років він присвятив роботі водія-далекобійника. У подорожах він мав час думати про Бога.

Увірував та охрестився в 2006 році у церкві «Воскресіння» (пастор В’ячеслав Щербаков) у Чорноморську. Духовно зростав та брав активну участь у служінні громади. У 2015 році був поставлено на дияконське служіння.

З початком війни у 2022 році, виникла потреба у служінні в дочірній від «Воскресіння» церкві у Санжійці. На заклик Дем’ян Дмитрович відгукнувся та з часом узяв і відповідальність за громаду.

У служінні пастору допомагає вірна дружина – Галина. Разом вони виховують трьох дітей, двоє вже дорослі, а молодшій зараз 10 років.

Пастор В’ячеслав Щербаков поділився цією радістю з громадою «Воскресіння» та написав:

– В это воскресенье в нашей Церкви был большой праздник! В одной из наших дочерних Церквей, в селе Санжейка, было рукоположение на пасторское служение Демьяна Пищала.
Он уже долгое время совершает служение в этой Церкви. Численность Церкви за последнее время увеличилась больше чем в 3 раза. Благодарны Богу что в такое тяжелое время Его Царство расширяется. Церкви наполняются новыми людьми и Бог взращивает новых служителей.
Мы, от имени Церкви, Поздравляем семью Пищала с новым этапом в жизни. Благодарны Богу за ваши открытые сердца за посвящение в служении.
После окончания Богослужения был большой стол с угощениями для всех пришедших.

Господь благословив церкву у Санжійці. Від 12 членів на початку 2022 року, громада зросла до 60-70 вірних, хто зараз регулярно відвідає зібрання. На початку серпня заплановано водне хрещення для шістьох новонавернених.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Джоул Р. Бики Побеждая мир. Благодать для победы в ежедневной битве

Посмотреть в онлайн-библиотеке

Бумажный вариант

Важное чтение для каждого христианина, который серьезно относится к следованию за Христом.

Божа мудрість в щоденному житті

Читати онлайн >>>

Путеводные истины

Читать онлайн >>>

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

ПІДГОТОВКА ДО ХРЕЩЕННЯ

 

Основи християнства (Огієнко)
Біблійні уроки підготовки до водного хрещення. 24 урока.
Основы христианства (Синодальный)
Курс подготовки к водному крещению. 24 урока.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь